4. turnaj FLA 

Dne 31. ledna 2009 se v Předměřické hale odehrál 4. turnaj Florbalové ligy amatérů. O překvapivé výsledky a výborné zápasy nebyla nouze. 

  

Zápasy ve skupinách

Sokol Předměřice - Sokol Předměřice junioři 3:0
Lacko 2, Kaplan 1  
Joker Team Jaroměř - Spojené síly Hradec Králové 0:3
Moravec 2, Hrunka 1  
Třebechovice - Kanci Smiřice 1:2
Šimon Jonáš - Dobrev, Dušánek  
Tornados Hradec Králové - The Menti Hradec Králové 4:0
O. Špalek 2, Dušek 1, Skrovný 1  
Bowling Bar Předměřice - Laviny Hradec Králové 0:2
Jirásek, Hrbáč  
Myšáci Hradec Králové - Joker Team Jaroměř 2:1
Solich, Prokšík - J. Šubrt  
Sokol Předměřice junioři - The Menti Hradec Králové 0:2
Vlášek, Sedláček  
Kanci Smiřice - Tornados Hradec Králové 2:3
Dobrev, Rauer - O. Špalek 2, Skrovný 1  
Spojené síly Hradec Králové - Bowling Bar Předměřice 2:0
Moravec 2  
Sokol Předměřice - Třebechovice 1:0
Procházka  
The Menti Hradec Králové - Kanci Smiřice 0:3
Dušánek, Voleský, Rauer  
Laviny Hradec Králové - Spojené síly Hradec Králové 0:2
Moravec, Hrunka  
Bowling Bar Předměřice - Myšáci Hradec Králové 0:2
Hrbek, Prokšík  
Tornados Hradec Králové - Sokol Předměřice 4:0
Bouz, Jakoubek, O. Špalek, Skrovný  
Třebechovice - Sokol Předměřice junioři 3:2
Paleček, Šimon Jonáš, Kubeček - Krajčí, Šabatka  
Myšáci Hradec Králové - Laviny Hradec Králové 2:0
Prokšík 2  
Sokol Předměřice - The Menti Hradec Králové 1:0
Lejsek  
Sokol Předměřice junioři - Kanci Smiřice 0:6
Dobrev 2, Čížek, Volesky, Vašata, Dušánek  
Joker Team Jaroměř - Bowling Bar Předměřice 0:1
Mareš  
Spojené síly Hradec Králové - Myšáci Hradec Králové 0:2
Prokšík, Solich  
Třebechovice - Tornados Hradec Králové 0:0
   
Kanci Smiřice - Sokol Předměřice 1:1
Voleský - Moník  
Laviny Hradec Králové - Joker Team Jaroměř 2:1
Aubus 2 - J. Šubrt  
The Menti Hradec Králové - Třebechovice 0:1
Mareček  
Tornados Hradec Králové - Sokol Předměřice junioři

3:1

Skrovný 2, Dušek - Hubáček  

 

Pořadí ve skupinách po základní části:

A SKUPINA        B  SKUPINA      
 1.  Tornados 5  14:3 13  1.  Myšáci  4  8:1 12
 2.  Smiřice 5  14:5 10  2.  Spojené síly  4  7:2 9
 3.  Sokol 5  6:5 10  3.  Laviny  4  4:5 6
 4.  Třebechovice 5  5:5  7  4.  Bowling bar  4  1:6 3
 5.  The Menti 5  2:9  3  5.  Joker Team  4  2:8 0
 6.  Sokol junioři 5  3:17  0          

 

Čtvrtfinále : 

Sokol Předměřice - Spojené síly Hradec Králové 0:2
Moravec 2  
Myšáci Hradec Králové - Třebechovice 0:2
Štěpán Pátek, Šimon Jonáš  
Tornados Hradec Králové - Bowling Bar Předměřice 2:0
Skrovný, O. Špalek  
Laviny Hradec Králové - Kanci Smiřice 0:1
Voleský  

Semifinále :

Tornados Hradec Králové - Spojené síly Hradec Králové 2:0
Bouz, Bleha  
Třebechovice - Kanci Smiřice 0:3
Dobrev, Dvořáček, Dušánek  

o 3. místo :

Třebechovice - Spojené síly Hradec Králové 1:2 po nájezdech
Šimon Jonáš - Moravec, rozhodující nájezd Mejstřík  

FINÁLE :

Tornados Hradec Králové - Kanci Smiřice 3:1
Jakoubek, O. Špalek, Bouz - Dvořáček  

 

Pořadí týmů na 4. turnaji:

Tým Body
1. Tornados Hradec Králové 15
2. Kanci Smiřice 13
3. Spojené síly Hradec Králové 11
4. Třebechovice 9
5. Myšáci Hradec Králové 8
6. Sokol Předměřice 7
7. Laviny Hradec Králové 6
8. Bowling Bar Předměřice 5
9. The Menti Hradec Králové 4
10. Joker Team Jaroměř 3
11. Sokol junioři Předměřice 2

 

 Pořadí týmů po 4. turnaji:

Tým Body
1. Tornados Hradec Králové 51
2. Kanci Smiřice 39
3. Laviny Hradec Králové 35
4. Myšáci Hradec Králové 31
5. Spojené síly Hradec Králové 28
6. Třebechovice 27
7. Sokol Předměřice 21
7. Joker Team Jaroměř 17
9. Bowling Bar Předměřice 14
10. Sokol Předměřice junioři 11
11. The Menti Hradec Králové 9

 

Tabulka střelců na 4. turnaji

Jméno Tým Zápasy Branky
Michal Moravec Spojené síly 7 8
Ondřej Špalek Tornados 8 7
Michal Skrovný Tornados 8 6
Pavel Prokšík Myšáci 5 5
Marcel Dobrev Kanci 5 5
Šimon Jonáš Třebechovice 8 4
Libor Voleský Kanci 8 4
Jiří Dušánek Kanci 8 4
Tomáš Bouz Tornados 8 3
Dušan Aubus Laviny 5 2
Michal Solich Myšáci 5 2
Marek Lacko Sokol Předměřice 6 2
Ondra Dušek Tornados 8 2
Michal Dvořáček Kanci 8 2
Štefan Hrunka Spojené síly 7 2
Tomáš Jakoubek Tornados 8 2
Petr Rauer Kanci 8 2
Jaroslav Šubrt Joker Team 4 2
Martin Hrbáč Laviny 5 1
Tomáš Hrbek Myšáci 5 1
Petr Hubáček Sokol Předměřice Junioři 5 1
Václav Šabatka Sokol Předměřice Junioři 5 1
Zdeněk Krajčí Sokol Předměřice Junioři 5 1
Milan Jirásek Laviny 5 1
David Mareš Bowling Bar 5 1
Tomáš Sedláček The Menti 5 1
Kamil Vlášek The Menti 5 1
Pavel Lejsek Sokol Předměřice 6 1
David Procházka Sokol Předměřice 6 1
Pavel Kaplan Sokol Předměřice 6 1
Martin Moník Sokol Předměřice 6 1
Jiří Mejstřík Spojené síly 7 1
Jarda Bleha Tornados 8 1
Jakub Čížek Kanci 8 1
David Kubeček Třebechovice 8 1
Mareček Třebechovice 8 1
Paleček Třebechovice 8 1
Štěpán Pátek Třebechovice 8 1
Tomáš Vašata Kanci 8 1

© 2008 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode