1. kolo - 6. 10. 2012

Sobota 6. 10. 2012 - dopoledne
1. Hradecký Fosy Myšáci 2:0
  Dobrev (Holý), Holý (Rauer)
2. Chroustovice Tornados 0:5
  Kontumace za odstoupení týmu ze soutěže
3. Hradecký Fosy Joker Jaroměř 3:0
  Holý (Dobrev), Chlíbek (Holý), Chlíbek (Dobrev)
4. Myšáci Kamikadze 2:2
  Marák (Pirkl), Solich - Sokol (Hejna), Kašpar (Sokol)
5. Chroustovice Joker Jaroměř 0:5
  Kontumace za odstoupení týmu ze soutěže
6. Hradecký Fosy Tornados 2:2
  Chlíbek (Dobrev), Dobrev (Chlíbek) - Zedka, Hrůza (Skrovný)
7. Chroustovice Kamikadze 0:5
  Kontumace za odstoupení týmu ze soutěže
8. Myšáci Joker Jaroměř 4:0
  Pavel (Marák), Valeš (Kopecká), Pavel (Valeš), Solich
9. Hradecký Fosy Kamikadze 1:3
  Holý (Dobrev) - Hejna, Procházka (Šplouchal), Sokol (Malý)
10. Tornados Joker Jaroměř 3:2
  Zedka (Skrovný), Skrovný (Hrůza), Skrovný (Bouz) - D. Valášek (Voříšek), P. Špryňar (J. Valášek)
11. Chroustovice Myšáci 0:5
  Kontumace za odstoupení týmu ze soutěže
12. Tornados Kamikadze 3:3
 

Skrovný, Skrovný, Skrovný - Šplouchal (Kašpar), Sokol (Hušek), Kašpar (Šplouchal)

 

Sobota 6. 10. 2012 - odpoledne
1. Spojené síly Sokol Předměřice 3:2
  Zejda (Batěk), Batěk (Zejda), Zejda (Batěk) - Hubáček, Černohorský (Solnička) 
2. Vikingové Laviny 6:1
  Polášek (Medáček), Rotter (Košťál), Rotter (Polášek), Bek (Košťál), Medáček (Bek), Polášek (Špičan) - Jakubčo (Veselý)
3. Spojené síly Patapuf Pardubice 2:2
  Batěk (D. Heger), Batěk - Machút (Antoš), R. Zdeněk (Ellinger)
4. Sokol Předměřice FBC Černilov 2:2
  Kubelka, Štolba (Hubáček) - J. Štěnička (T. Hoffmann), T. Hoffmann (Volenec)
5. Vikingové Patapuf Pardubice 3:1
  Polášek (Kopp), Lorenc (Rotter), Lorenc (Špičan) - R. Zdeněk (Machút)
6. Spojené síly Laviny 2:4
  Batěk (Jašík), Hýsek (Zejda) - Říha (Řezníček), Aubus (Erban), Erban (Aubus), Jakubčo (Janhuba)
7. Vikingové FBC Černilov 0:1
  Rohlena (O. Hofman)
8. Sokol Předměřice Patapuf Pardubice 2:3
  Kubelka (Klaban), Chvojka (Hellmann) - R. Zdeněk, Medek (R. Zdeněk), R. Zdeněk
9. Spojené síly FBC Černilov 2:1
  Bureš, D. Heger (Batěk) - Středa
10. Laviny Patapuf Pardubice 9:2
  Erban (Řezníček), Aubus, Aubus (Mencák), Erban (Jakubčo), Erban, Aubus (Erban), Jakubčo (Aubus), Jakubčo, Janhuba - R. Zdeněk, Machút (R. Zdeněk)
11. Vikingové Sokol Předměřice 3:1
  Polášek, Rotter, Kopp (Medáček) - Hellmann (Maléř)
12. Laviny FBC Černilov 0:4
  Antoníček, Hynek (T. Hoffmann), Rohlena (Hlína), Rohlena (Středa)

 

Průběžná tabulka Zápasy V R P Skóre Body
1. Vikingové 4 3 0 1 12:4 9
2. Tornados 4 2 2 0 13:7 8
3. Kamikadze 4 2 2 0 13:6 8
4. Myšáci 4 2 1 1 11:4 7
5. Černilov 4 2 1 1 8:4 7
6. Hradecký Fosy 4 2 1 1 8:5 7
7. Spojené síly 4 2 1 1 9:9 7
8. Laviny 4 2 0 2 14:14 6
9. Patapuf 4 1 1 2 8:16 4
10. Joker Team 4 1 0 3 7:10 3
11. Sokol 4 0 1 3 7:11 1
12. Chroustovice 4 0 0 4 0:20 0

 

© 2008 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode