5. kolo - 19. 1. 2013

Sobota 19. 1. 2013 - dopoledne
1. Los Negros FBC Mechov 0:3
  Kracík, Košun (Černý), Filipek (Kracík)
2. FBC Demons AHF Náchod 4:2
  J. Šlenc (Jandát), J. Šlenc (M. Šlenc), Špryňar (Jandát), Žabka (Zdanovec) - Dušek (Polák), Schwarz (Florian)
3. FBC Mechov Předměřice B 4:2
  Toman (Chaloupka), Černý (Košun), Filipek (Kracík), Toman (Kracík) - Pavliš, J. Valášek (V. Valášek)
4. Los Negros AHF Náchod 1:3
  Žatečka - Haklička, Rykr (Dušek), Dušek
5. FBC Mechov FBC Demons 5:1
  Libřický, Filipek, Franc, Filipek (Košun), Franc (Chaloupka) - J. Šlenc (Jandát)
6. Los Negros Předměřice B 5:4
  Toman (Adámek), vlastní Ševčíková, Toman (Studnička), Žatečka (Toman), Toman (Adámek) - Benda (Souček), Benda, Solnička (Benda), Souček (J. Valášek)
7. FBC Mechov AHF Náchod 1:3
  Černý (Filipek) - Florian (Schwarz), Dušek, Rykr (Schwarz)
8. Los Negros FBC Demons 3:2
  Žatečka, Toman (Adámek), Toman - J. Šlenc (Jandát), Žabka (Honek)
9. Lev Chotěboř Předměřice B 8:0
  Klement (Hájek), Hájek, Pokorný (Klement), Pokorný (Bělohlávek), Bělohlávek (Klement), Bělohlávek (Klement), Pokorný (Vanča), Bělohlávek (Jureček)
10. Piráti AHF Náchod 0:5 K
  Kontumace za nenastoupení týmu k zápasu
11. EMU Nová Paka Předměřice B 8:0
  Mlčoch, Mlčoch (Forman), Jurčo (Lenfeld), Forman (Mlčoch), Šenekl, Šenekl (Mlčoch), Lejdar (Lenfeld), Batelka (Kraus)
12. Patriots FBC Demons 8:0
  Beránek, Trnka, Ježek, Beránek (Trnka), Trnka (Beránek), Trnka (Krejčík), Trnka, Trnka (Bažant)

 

Sobota 19. 1. 2013 - odpoledne
1. Lev Chotěboř FBC Valhalla 5:1
  Pokorný (Vanča), Bělohlávek (Klement), Pokorný (Bělohlávek), Klement (Jureček), Bělohlávek (Klement) - Kycelt (Lahučký)
2. Piráti Homolkovi vepři 0:5 K
  Kontumace za nenastoupení týmu k zápasu
3. EMU Nová Paka Marilan Blato 2:0
  Forman (Šenekl), Šenekl (Mlčoch)
4. Patriots FBC Valhalla 6:3
  Balážik (Pázler), Trnka (Měsíček), Beránek (Trnka), Beránek (Trnka), Trnka, Trnka (Beránek) - Novák (Kycelt), Freiberg (Lahučký), Kycelt (Lahučký)
5. Lev Chotěboř Marilan Blato 9:1
  Pokorný (Klement), Pokorný (Klement), Hájek (Pokorný), Klement (Pokorný), Bělohlávek (Pokorný), Jureček, Bělohlávek (Klement), Hájek (Bělohlávek), Jureček (Bělohlávek) - Jonáš (Průšek)
6. Piráti FBC Valhalla 0:5 K
  Kontumace za nenastoupení týmu k zápasu
7. Patriots Homolkovi vepři 7:1
  Balážik (Trnka), Trnka, Krejčík (Beránek), Beránek, Pázler (Trnka), Trnka (Ježek), Trnka (Ježek) - Víšek (Pop)
8. EMU Nová Paka FBC Valhalla 5:2
  Kraus (Lejdar), Šenekl (Forman), Forman (Lenfeld), Jurčo (Forman), Šenekl (Jurčo) - Lahučký (Jaroš), Kycelt (Novák)
9. Piráti Marilan Blato 0:5 K
  Kontumace za nenastoupení týmu k zápasu
10. Lev Chotěboř Homolkovi vepři 5:1
  Bělohlávek (Klement), Klement z trest. stříl., Bělohlávek (Pokorný), Jureček (Pokorný), Jureček (Klement) - Víšek (Frühbauer)
11. Patriots Marilan Blato 6:0
  Trnka z trest. stříl., Krejčík (Ježek), Trnka (Ježek), Trnka z trest. stříl., D. Vízek (Trnka), Krejčík (Trnka)
12. EMU Nová Paka Homolkovi vepři 3:3
  Kraus, Forman (Jurčo), Lejdar (Jurčo) - Víšek, Víšek, Víšek (Handl)

 

  Tým Zápasy V R P Skóre Body
1. Patriots 19 19 0 0 73:14 57
2. Lev Chotěboř 19 15 2 2 86:16 47
3. EMU Nová Paka 19 13 1 5 62:26 40
4. AHF Náchod 19 10 4 5 37:33 34
5. FBC Demons 19 10 1 8 38:36 31
6. FBC Mechov 19 7 3 9 41:33 24
7. Homolkovi vepři 19 6 6 7 28:41 24
8. Marilan Blato 19 8 0 11 31:48 24
9. Los Negros 19 5 2 12 35:54 17
10. FBC Valhalla 19 4 3 12 32:50 15
11. Piráti 19 3 1 15 18:81 10
12. Předměřice B 19 2 1 16 26:77 7

* jistá baráž o 1. ligu

* jistá skupina o konečné pořadí

© 2008 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode