Baráž o 1. ligu

1. část baráže o 1. ligu

Sobota 16. 3. 2013
1. Myšáci Sokol Předměřice 4:2
  Pavel, Solich, Pavel (Valeš), Pavel (Částka) - Drtina (Heger), Rolín (Chmela)
2. Joker Team Jaroměř Patriots 1:1
  Krista (Adamec) - Balážik (Měsíček)
3. SK Lev Chotěboř FBC Demons 4:0
  Klement (Jureček), Ptáček (Hájek), Řípa (Pokorný), Zámiš (Pokorný)
4. EMU Nová Paka AHF Náchod 2:2
  Šenekl (Lejdar), Šenekl (Jurčo) - Štěpánek, Štěpánek (Schwarz)
5. Myšáci Patriots 6:0
  Pavel (Navrátil), Pavel (Navrátil), Stoklas (Dušek), Pavel (Navrátil), Jež (Dušek), Stoklas
6. Joker Team Jaroměř Sokol Předměřice 1:4
  Adamec (Jeřábek) - Hellmann (Heger), Heger (Drtina), Čtvrtečka (Macháň), Drtina (Heger)
7. SK Lev Chotěboř AHF Náchod 4:1
  Klement (Veselý), Zámiš (Veselý), Jureček (Ptáček), Jureček - Schwarz
8. EMU Nová Paka FBC Demons 3:3
  Šmika (Müller), Forman (Jurčo), Kraus (Müller) - Žabka (Krejsa), M. Šlenc, Žabka (M. Šlenc)
9. Myšáci SK Lev Chotěboř 2:2
  Pavel (Solich), Solich - Klement (Hájek), Klement (Hájek)
10. Joker Team Jaroměř AHF Náchod 3:2
  Adamec (Dyrc), Adamec (Jeřábek), Valášek (Adamec) - Štěpánek, Štěpánek (Čapek)
11. Patriots FBC Demons 3:0
  Trnka, Trnka (Novotný), P. Vízek (Měsíček)
12. Sokol Předměřice EMU Nová Paka 3:2
  Heger (Drtina), Heger (Hellmann), Drtina (Hellmann) - Müller (Jurčo), Forman (Šenekl)
13. Joker Team Jaroměř SK Lev Chotěboř 0:1
  Klement (Jureček)
14. Myšáci EMU Nová Paka 3:0
  Stoklas (Dušek), Pavel (Marák), Pavel (Navrátil)
15. Sokol Předměřice FBC Demons 3:0
  Heger (Hellmann), Heger (Chmela), Čtvrtečka (Heger)
16. Patriots AHF Náchod 7:0
  P. Vízek (Trnka), Pázler (Novotný), Novotný (Beránek), Trnka (Pázler), Novotný (Měsíček), Novotný, Novotný (Trnka)

 

  Tým Zápasy V R P Skóre Body
1. Myšáci 4 3 1 0 15:4 10
2. SK Lev Chotěboř 4 3 1 0 11:3 10
3. Sokol Předměřice 4 3 0 1 12:7 9
4. Patriots 4 2 1 1 11:7 7
5. Joker Team Jaroměř 4 1 1 2 5:8 4
6. EMU Nová Paka 4 0 2 2 7:11 2
7. FBC Demons 4 0 1 3 3:13 1
8. AHF Náchod 4 0 1 3 5:16 1

 

2. část baráže o 1. ligu

Sobota 4. 5. 2013 - odpoledne
1. Myšáci AHF Náchod 3:1
  Solich, Marák (Solich), Marák (Jež) - P. Dušek (Čapek)
2. Joker Team Jaroměř FBC Demons 1:1
  Adamec (Krista) - Souček
3. Sokol Předměřice SK Lev Chotěboř 1:1
  Hubáček (Kubelka) - Pokorný (Zámiš)
4. Patriots EMU Nová Paka 5:1
  Balážik (Trnka), Balážik (Pázler), Novotný (Beránek), Trnka (Pázler), Trnka (P. Vízek) - Maryško (Šenekl)
5. Myšáci Joker Team Jaroměř 7:2
  Pirkl (Solich), Marák (Pavel), Marák (Solich), Pavel (Solich), O. Dušek (Jež), Solich (Pavel), Jež (Částka) - Adamec (Štarman), Adamec (Štarman)
6. FBC Demons AHF Náchod 1:2
  M. Šlenc (Jandát) - P. Dušek, Rázl (P. Dušek)
7. Sokol Předměřice Patriots 1:4
  Klaban (Chmela) - Trnka (P. Vízek), Novotný (Beránek), Trnka (Měsíček), Novotný (Měsíček)
8. SK Lev Chotěboř EMU Nová Paka 1:0
  Vanča (Hájek)
9. Myšáci FBC Demons 4:0
  Jeníček (Solich), Jež (Pirkl), Solich (Jeníček), Jeníček (Solich)
10. Sokol Předměřice AHF Náchod 2:2
  Hellmann (Rolín), Heger (Rolín) - Rázl (P. Dušek), Chvátal (Polák)
11. Joker Team Jaroměř EMU Nová Paka 1:4
  Štarman (Vaculík) - Kraus (Šenekl), Rejmont (Kraus), Kraus (Maryško), Rejmont (Kraus)
12. Patriots SK Lev Chotěboř 1:7
  Beránek - Zámiš (Jureček), Jureček (Zámiš), Hájek, Pokorný (Klement), Jureček (Ludvík), Zámiš (Pokorný), Zámiš

konečná tabulka baráže o 1. ligu

  Tým Zápasy V R P Skóre Body
1. Myšáci 7 6 1 0 29:7 19
2. SK Lev Chotěboř 7 5 2 0 20:5 17
3. Patriots 7 4 1 2 21:16 13
4. Sokol Předměřice 7 3 2 2 16:14 11
5. EMU Nová Paka 7 1 2 4 12:18 5
6. Joker Team Jaroměř 7 1 2 4 9:20 5
7. AHF Náchod 7 1 2 4 10:22 5
8. FBC Demons 7 0 2 5 5:20 2

 - účast v příštím ročníku FLA v 1. lize

 - účast v příštím ročníku FLA v 2. lize

© 2008 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode