o konečné umístění 2. ligy

1. část skupiny o umístění 2. ligy

Sobota 16.3.2013 - odpoledne
1. Homolkovi vepři Marilan Blato 2:3
  P. Černý, Pischel - Matura (Říha), Kramář (Zeman), Jonáš
2. FBC Mechov Los Negros 4:0
  T. Černý (Krejčí), T. Černý (Libřický), Krejčí (Libřický), Franc (Kluger)
3. Homolkovi vepři FBC Mechov 2:0
  Pischel, Pop (Pazdera)
4. Marilan Blato Los Negros 4:1
  Jonáš (Zeman), Jonáš, Jonáš, Zeman - Hrouda (Hlavatý)
5. Homolkovi vepři Los Negros 3:3
  Pop, P. Černý (Pop), Pop - Nováček (Hrouda), Nováček (Hlavatý), Nebeský (Adámek)
6. Marilan Blato FBC Mechov 3:1
  Jonáš (Průšek), Jonáš (Kramář), Jonáš - Filipek (Franc)

 

2. část skupiny o umístění 2. ligy

Sobota 6.4.2013 - odpoledne
1. FBC Valhalla Piráti 3:1
  Novák (Jaroš), Kycelt, Lahučký (Bártík) - Mikyska (Balda)
2. Sokol Předměřice B FBC Broumov 2:1
  J. Valášek (Souček), Benda (Šenk) - Brych (Vít)
3. FBC Valhalla Sokol Předměřice B 4:1
  Jaroš (Kycelt), Lahučký (Bártík), Lahučký (Kycelt), Lahučký (Kycelt) - Benda (Souček)
4. Piráti FBC Broumov 5:0
  Brendl (Bek), Bek (Brendl), Brendl (Bek), Rejl (Manc), Bek (Brendl)
5. FBC Valhalla FBC Broumov 10:1
  Jaroš, Koubský (Lahučký), Lahučký, Kycelt (Kapusta), Lahučký, Novák (Bártík), Lahučký (Freiberg), Kycelt (Koubský), Koubský (Bártík), Freiberg (Bártík) - Chudomský (Světlík)
6. Piráti Sokol Předměřice B 2:3
  Bek (Frýda), Mikyska - Benda (Smetana), Benda (Šenk), Svoboda (Benda)

 

průběžná tabulka skupiny o konečné pořadí 2. ligy

  Tým Zápasy V R P Skóre Body
6. Marilan Blato 25 13 0 12 50:56 39
7. Homolkovi vepři 25 9 7 9 42:50 34
8. FBC Valhalla 25 8 5 12 55:58 29
9. FBC Mechov 25 8 4 13 49:46 28
10. Los Negros 25 6 4 15 45:71 22
11. Piráti 25 5 1 19 33:96 16
12. Předměřice B 25 4 1 23 36:97 13
-. FBC Broumov 3 0 0 3 2:17 0

 

3. část skupiny o umístění 2. ligy

Sobota 20.4.2013 - dopoledne
1. Homolkovi vepři FBC Valhalla 0:2
  Kycelt, Jaroš
2. Marilan Blato Piráti 5:1
  Průšek (Jonáš), Jonáš (Průšek), Jonáš (Kraus), Jonáš, Průšek (Tužil) - Mikyska
3. FBC Mechov Sokol Předměřice B 4:2
  V. Toman (Krejčí), V. Toman (Filipek), Chaloupka (T. Černý), T. Černý - J. Solnička, Valášek (Smetana)
4. Los Negros FBC Broumov 4:0
  Adámek (Mohyla), Adámek (Mohyla), Mohyla (Adámek), Adámek (Mohyla)
5. Homolkovi vepři Piráti 0:2
  Mikyska (Heteš), Krotil (Haták)
6. Marilan Blato FBC Valhalla 0:3
  Lahučký (Jaroš), Lahučký (Kycelt), Novák (Koubský)
7. FBC Mechov FBC Broumov 3:1
  Krejčí, Filipek (Kracík), Vohralík (Chaloupka) - Křepelka (Brych)
8. Los Negros Sokol Předměřice B 4:1
  L. Toman, Mohyla (L. Toman), Hrouda, Hrouda - Souček (Valášek)
9. Homolkovi vepři FBC Broumov 5:3
  Cvejn (Handl), Šulc (Handl), Homolka (Pischel), Pazdera (Cvejn), Šulc (Pischel) - Brych (Křepelka), Hrubý (Středa), Brych (Křepelka)
10. Marilan Blato Sokol Předměřice B 2:0
  Jonáš (Průšek), Tužil
11. FBC Mechov Piráti 2:2
  Chaloupka (Franc), T. Černý - Mikyska (Balda), Heteš (Rejl)
12. Los Negros FBC Valhalla 1:0
  L. Toman (Mohyla)    
13. Homolkovi vepři Sokol Předměřice B 2:0
  Pischel, Šulc (Cvejn)
14. Marilan Blato FBC Broumov 2:4
  Takacs (Kraus), Jonáš (Průšek) - Bálintová (Brych), Brych (Bálintová), Uhnavý (Janouch), Janouch (Červený)
15. FBC Mechov FBC Valhalla 2:2
  Krejčí (Chaloupka), Chaloupka (T. Černý) - Lahučký (Kycelt), Jaroš (Koubský)
16. Los Negros Piráti 5:1
  L. Toman (Mohyla), Mohyla (Adámek), Adámek (Mohyla), Adámek (Mohyla), Hrouda (Mohyla) - Heteš (Balda)

 

KoNEČNÁ tabulka skupiny o konečné pořadí 2. ligy

  Tým Zápasy V R P Skóre Body
6. Marilan Blato 29 15 0 14 59:64 45
7. Homolkovi vepři 29 11 7 11 49:57 40
8. FBC Mechov 29 10 6 13 60:53 36
9. FBC Valhalla 29 10 6 13 62:61 35
10. Los Negros 29 10 4 15 58:73 34
11. Piráti 29 6 2 21 39:108 20
12. Předměřice B 29 4 1 20 39:109 13
-. FBC Broumov 7 1 0 6 10:31 3

 

© 2008 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode