1. kolo - sobota 14. 9. 2013

  Sobota 14. 9. 2013 - dopoledne  
1. FBC Demons Piráti 5:2
  Sisr (J. Jonáš), M. Šlenc, Žabka (Souček), Sisr (M. Šlenc), Sisr (J. Jonáš) - Mikyska (Rejl), Balda (Manc)
2. Marilan Blato FBC Valhalla 1:6
  D. Jonáš - T. Lahučký (F. Lahučký), T. Lahučký (F. Lahučký), Jaroš (Koubský), F. Lahučký (Jaroš), Freiberg, T. Lahučký (Kycelt)
3. Homolkovi vepři FBC Broumov 3:0
  Ježek (Píč), Ježek (Homolka), Ježek (Homolka)
4. FBC Demons FBC Valhalla 3:1
  Š. Špryňar (M. Šlenc), Sisr (Višňák), Sisr (M. Šlenc) - F. Lahučký (Jaroš)
5. Piráti FBC Broumov 2:1
  Mikyska, Just - Chudomský (L. Vít)
6. Marilan Blato Homolkovi vepři 0:2
  Šulc (Pischel), Pop
7. Piráti FBC Valhalla 0:4
  F. Lahučký (Jaroš), F. Lahučký (Freiberg), F. Lahučký (Koubský), Koubský (F. Lahučký)
8. FBC Demons Homolkovi vepři 3:2
  Souček, Sisr, Š. Špryňar (Sisr) - Píč (Handl), Ježek
9. Marilan Blato FBC Broumov 5:1
  D. Jonáš (Průšek), Kramář, Říha (Smola), D. Jonáš (Smola), Bořek (Takács) - Hrubý (L. Vít)
10. Homolkovi vepři FBC Valhalla 3:3
  Ježek (Pop), Ježek (Pop), Pop (Jablonský) - T. Lahučký (F. Lahučký), F. Lahučký, Jaroš (F. Lahučký)
11. Marilan Blato Piráti 1:1
  Smola (Říha) - Mikyska
12. FBC Demons FBC Broumov 9:0
  Sisr (Š. Špryňar), Š. Špryňar, Sisr (Š. Špryňar), M. Šlenc (Souček), M. Šlenc (Š. Spryňar), Sisr (M. Šlenc), Sisr (Krejsa), Š. Špryňar (M. Šlenc), M. Šlenc (Sisr)

 

  Sobota 14. 9. 2013 - odpoledne  
13. Czech Garbage Tlupa Dvůr Králové 2:4
  Píše (Matějčková), Raabenstein - Baše (Pavelka), Pavelka, J. Munzar (Veselý), Baše
14. AHF Náchod Joker Team Jaroměř 1:1
  Štěpánek (Schwarz) - D. Valášek (Dyrc)
15. Sokol Předměřice B EMU Nová Paka 6:1
  V. Valášek (Benda), T. Smetana (M. Ivan), F. Ivan, M. Ivan (J. Valášek), J. Valášek (M. Ivan), J. Valášek (M. Ivan) - Malý (Batelka)
16. Czech Garbage Joker Team Jaroměř 1:7
  Raabenstein - P. Špryňar (D. Valášek), Dyrc (Žoch), Vaculík (Žoch), Dyrc (D. Valášek), Dyrc (Vaculík), D. Valášek (Dyrc), P. Špryňar (Žoch)
17. Tlupa Dvůr Králové EMU Nová Paka 4:0
  Pokorný (R. Patzak), Baše (Machek), R. Patzak (Smíšek), Pavelka (J. Munzar)
18. AHF Náchod Sokol Předměřice B 3:1
  Schwarz, Schwarz, P. Dušek - M. Ivan (F. Ivan)
19. Tlupa Dvůr Králové Joker Team Jaroměř 1:4
  Veselý - Dyrc (P. Špryňar),Dyrc (P. Špryňar), D. Valášek (Krista), D. Valášek (Žoch) 
20. Czech Garbage Sokol Předměřice B 1:3
  Raabenstein (Píše) - Benda (F. Ivan), V. Valášek (F. Ivan), M. Ivan (J. Valášek)
21. AHF Náchod EMU Nová Paka 4:3
  Štěpánek (Schwarz), P. Dušek (Rykr), P. Dušek (Rázl), Schwarz (Polák) - Forman (Malý), Batelka (Novotný), Batelka (Forman)
22. Sokol Předměřice B Joker Team Jaroměř 4:5
  Benda (J. Valášek), J. Valášek, Benda (Jenčková), T. Smetana (M. Ivan) - Dyrc (D. Valášek), D. Valášek (Dyrc), Vaculík (D. Valášek), Dyrc (Vaculík), vlastní V. Valášek
23. AHF Náchod Tlupa Dvůr Králové 0:0
   
24. Czech Garbage EMU Nová Paka 2:2
  Raabenstein, Slezar (Matějčková) - Forman (Batelka), Batelka

 

  Tým Zápasy V R P Skóre Body
1. FBC Demons 4 4 0 0 20:5 12
2. Joker Jaroměř 4 3 1 0 17:7 10
3. AHF Náchod 4 2 2 0 8:5 8
4. FBC Valhalla 4 2 1 1 14:7 7
5. Homolkovi vepři 4 2 1 1 10:6 7
6. Tlupa Dvůr Králové 4 2 1 1 9:6 7
7. Sokol Předměřice B 4 2 0 2 14:10 6
8. Marilan Blato 4 1 1 2 7:11 4
9. Piráti 4 1 1 2 5:11 4
10. Czech Garbage 4 0 1 3 6:16 1
  EMU Nová Paka 4 0 1 3 6:16 1
12. FBC Broumov 4 0 0 4 2:19 0
13. Dynamo Malšovice 0 0 0 0 0:0 0
14. FBC Mechov 0 0 0 0 0:0 0
15. Los Negros 0 0 0 0 0:0 0

 

© 2008 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode