10. kolo - sobota 15. 3. 2014

Vítězem 2. ligy se stala FBC Valhalla,

když v posledním kole nedala FBC Demons šanci a vyhrála všechny své tři zápasy. Demons v posledním zápase prohráli, ale stříbrnou pozici s přehledem udrželi. Joker Team Jaroměř dvakrát prohrál a přišel o svoji třetí příčku, když se na bronzový post skvělým finišem prostřílel FBC Mechov, vítěznou brankou minutu a půl před koncem. Na prvních čtyřech místech jsou tak všechno týmy s prvoligovými zkušenostmi a již 29. března vyzvou v baráži poslední čtveřici z 1. ligy. Do posledních zápasů se o své šance bily i týmy Homolkovi vepři a Marilan Blato, ale jim nakonec patří páté a šesté místo. 

 

  Sobota 15. 3. 2014  
1. EMU Nová Paka Joker Team Jaroměř 2:0
  F. Novák (Šenekl), D. Novotný (Bouchal)
2. Tlupa Dvůr Králové Sokol Předměřice B 3:5
  Heřmanský, P. Bezstarosti (Heřmanský), Baše (Heřmanský) - M. Ivan (Šmída), J. Valášek (M. Ivan), Bláha (F. Ivan), Hansl (M. Ivan), Bláha (Horčička)
3. Joker Team Jaroměř Homolkovi vepři 2:3
  Dyrc (M. Jeřábek), Krista (Merbs) - Pazdera (A. Ježek), Pazdera (Píč), Pop (A. Ježek)
4. EMU Nová Paka Piráti 2:2
  Šenekl (F. Novák), O. Kraus (Šenekl) - Manc (Just), Manc (Rejl)
5. Sokol Předměřice B Marilan Blato 4:2
  M. Ivan (J. Valášek), J. Valášek (Šmída), J. Valášek (Bláha), M. Ivan (Šmída) - D. Jonáš (J. Říha), J. Říha (D. Jonáš)
6. Tlupa Dvůr Králové FBC Demons 0:7
  M. Šlenc (Krejsa), M. Šlenc, Souček (Žabka), M. Šlenc (J. Šlenc), M. Šlenc (J. Šlenc), J. Šlenc, M. Šlenc (J. Šlenc)
7. EMU Nová Paka Homolkovi vepři 0:1
  A. Ježek (Pazdera)
8. Joker Team Jaroměř Piráti 4:1
  Dyrc (P. Rezek), Voříšek, Dyrc (Voříšek), Dyrc (M. Jeřábek) - Just (Rejl)
9. Tlupa Dvůr Králové Marilan Blato 1:4
  O. Bezstarosti (Baše) - D. Jonáš (Průšek), D. Jonáš (J. Říha), D. Jonáš (J. Říha), D. Jonáš
10. Los Negros Sokol Předměřice B 0:5
  Šmída (M. Ivan), Šmída (M. Ivan), Šmída (J. Valášek), Bláha (Šmída), Bláha (M. Ivan)
11. Marilan Blato FBC Demons 0:5
  M. Šlenc (Žabka), M. Šlenc (J. Šlenc), J. Šlenc (M. Šlenc), M. Šlenc (J. Šlenc), M. Šlenc (J. Šlenc)
12. Piráti Homolkovi vepři 0:2
  A. Ježek, Pazdera (M. Šulc)

 

13. FBC Mechov FBC Demons 3:0
  Franc, Filipek, Kluger (Kracík)
14. FBC Broumov FBC Valhalla 0:5
  V. Novák (F. Lahučký), Kycelt, T. Lahučký (Freiberg), T. Lahučký (Jaroš), V. Novák (Koubský)
15. Los Negros Dynamo Malšovice 3:3
  Mohyla (Mohelník), Adámek (Mohyla), Mohyla z trest. střílení - Čtvrtečka (Suchý), K. Drtina (Rolín), K. Drtina z trest. střílení
16. AHF Náchod Czech Garbage 1:0
  Štěpánek (P. Dušek)
17. Los Negros FBC Mechov 1:6
  Adámek (Budín) - Krejčí (T. Černý), Franc (T. Černý), Krejčí (Z. Libřický), Kluger (Kracík), Krejčí, Kracík (Z. Libřický)
18. Czech Garbage FBC Broumov 0:0
   
19. AHF Náchod FBC Valhalla 0:11
  V. Novák (Kycelt), Bártík, Kycelt, T. Lahučký (Freiberg), F. Lahučký (Falta), Freiberg (F. Lahučký), V. Novák (Koubský), V. Novák (Kycelt), T. Lahučký (Jaroš), Souček (F. Lahučký), Freiberg (Kycelt)
20. FBC Mechov Dynamo Malšovice 5:3
  Krejčí (R. Říha), Krejčí (Franc), Franc (T. Černý), T. Černý (R. Říha), Kluger (Filipek) - Čtvrtečka, Suchý (Karmín), Čtvrtečka (Karmín)
21. AHF Náchod FBC Broumov 4:2
  Štěpánek, P. Dušek (Polák), Schwarz (Rykr), Polák (P. Dušek) - Bálintová, L. Vít (Valenta)
22. Czech Garbage FBC Valhalla 3:4
  Krupička, Raabenstein (Píše), Krupička - Jaroš (Kycelt), Jaroš (Freiberg), Freiberg (Kycelt), F. Lahučký
23. Dynamo Malšovice FBC Broumov 9:0
  Čtvrtečka (Suchý), Čtvrtečka (Rolín), Rolín (Karmín), K. Drtina (Smolík), Smolík (Bačina), Čtvrtečka (Suchý), Suchý (Čtvrtečka), Bačina (K. Drtina), Karmín (Čtvrtečka)

 

  Konečná tabulka Zápasy V R P Skóre Body
1. FBC Valhalla 28 22 3 3 114:33 69
2. FBC Demons 28 20 4 4 99:26 64
3. FBC Mechov 28 19 1 8 81:45 58
4. Joker Jaroměř 28 18 3 7 89:52 57
5. Homolkovi vepři 28 17 4 7 75:43 55
6. Marilan Blato 28 15 2 11 78:60 47
7. Dynamo Malšovice 28 11 8 9 54:47 41
8. AHF Náchod 28 10 10 8 56:65 40
9. EMU Nová Paka 28 10 4 14 52:66 34
10. Sokol Předměřice B 28 10 2 16 55:70 32
11. Czech Garbage 28 8 4 16 50:84 28
12. Piráti 28 7 5 16 48:82 26
13. Tlupa Dvůr Králové 28 6 4 18 54:91 22
14. Los Negros 28 4 6 18 44:84 18
15. FBC Broumov 28 1 4 23 17:126 7

* jistá účast týmu v baráži o 1. ligu

 

Z vyhlášení základní části 2. ligy FLA

1. tým - FBC Valhalla (zlatá medaile - postup do baráže)

2. tým - FBC Demons (stříbrná medaile - postup do baráže)

3. tým - FBC Mechov (bronzová medaile - postup do baráže)

4. tým - Joker Team Jaroměř (postup do baráže)

 

Vítěz kanadského bodování : František Lahučký (Valhalla) - 66 bodů - 39+17

Nejlepší střelec : František Lahučký (Valhalla) - 39 branek/28 zápasů

Nejlepší nahravač : František Lahučký (Valhalla) - 17 asistencí

Nejlepší brankář : Jakub Kotlan (FBC Valhalla) - podle vedení FLA

Brankář s nejvíce nulami : Jakub Kotlan (FBC Valhalla) - 9 nul

Brankář s nejlepším průměrem : Jan Višňák (FBC Demons) - 0,80 branky/zápas

Brankář s nejvíce vítězstvími : Jakub Kotlan (FBC Valhalla) - 19 zápasů

 

1. All-stars team podle vedení FLA

Jakub Kotlan (Valhalla) - Zdeněk Libřický (Mechov), Vojtěch Pop (Homolkovi vepři) - František Lahučký (Valhalla), Luboš Dyrc (Joker Jaroměř), Adam Ježek (Homolkovi vepři).

2. All-stars team podle vedení FLA

Jan Višňák (Demons) - Jan Freiberg (Valhalla), Michal Rolín (Dynamo Mašovice) - David Jonáš (Marilan Blato), Tomáš Sisr a Michal Šlenc (oba Demons).

 

 

© 2008 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode