7. kolo - neděle 19. 1. 2014

  Neděle 19. 1. 2014  
1. Los Negros FBC Broumov 1:1
  Nebeský (Hlavatý) - Hrubý (Bálintová)
2. Joker Team Jaroměř FBC Valhalla 2:1
  Voříšek (Urban), Urban (Rezek) - Jaroš
3. Los Negros EMU Nová Paka 1:5
  Daněk (Nebeský) - Jiří Lenfeld (L. Kraus), Jiří Lenfeld (Drahoš), Jan Lenfeld (Rejmont), L. Kraus (D. Novotný), Jurčo (Menčík)
4. Joker Team Jaroměř FBC Broumov 5:0
  Rezek (Dyrc), Urban (Rezek), Rezek (Dyrc), Voříšek (D. Valášek), Rezek (Voříšek)
5. EMU Nová Paka FBC Valhalla 1:4
  O. Kraus (Jiří Lenfeld) - Souček (Kycelt), F. Lahučký, Jaroš (T. Lahučký), F. Lahučký (T. Lahučký)
6. Los Negros Joker Team Jaroměř 1:2
  L. Sokol (Nebeský) - Urban (Dyrc), Dyrc (Rezek)
7. EMU Nová Paka FBC Broumov 3:0
  Menčík (Rejmont), Rejmont (Menčík), Jiří Lenfeld (Batelka)
8. Los Negros FBC Valhalla 3:4
  Budín (Mohyla), Mohyla (Januš), Kinzel (Mohelník) - F. Lahučký (Freiberg), F. Lahučký (Kotlan), Freiberg (T. Lahučký), F. Lahučký)
9. AHF Náchod Homolkovi vepři 2:2
  P. Dušek, Florian (Schwarz) - A. Ježek (Šulc), A. Ježek (Pop)
10. Dynamo Malšovice Piráti 5:0 K
  kontumace z důvodu nenastoupení týmu k zápasu
11. FBC Mechov Czech Garbage 3:2
  S. Libřický (Franc), Franc (S. Libřický), Filipek (S. Libřický) - Weishaupt, Slezar (Milasová)
12. Dynamo Malšovice Homolkovi vepři 1:1
  K. Drtina (Bačina) - A. Ježek

 

13. FBC Mechov AHF Náchod 4:2
  Franc (R. Říha), Filipek (Roubal), Filipek (R. Říha), Filipek - P. Dušek (M. Polák), Florian (Schwarz)
14. Czech Garbage Piráti 5:0 K
  kontumace z důvodu nenastoupení týmu k zápasu
15. Dynamo Malšovice AHF Náchod 1:1
  Rolín (Čtvrtečka) - Haklička
16. Czech Garbage Homolkovi vepři 0:4
  Doležal (Šulc), A. Ježek, Píč (A. Ježek), A. Ježek (Pop)
17. FBC Mechov Piráti 5:0 K
  kontumace z důvodu nenastoupení týmu k zápasu
18. Dynamo Malšovice Czech Garbage 2:0
  K. Drtina (Čtvrtečka), Čtvrtečka (Karmín)
19. AHF Náchod Piráti 5:0
  kontumace z důvodu nenastoupení týmu k zápasu
20. FBC Mechov Homolkovi vepři 3:2
  S. Libřický (T. Černý), T. Černý (S. Libřický), Franc (Filipek) - Pop (A. Ježek), A. Ježek (Pazdera)

 

  Průběžná tabulka Zápasy V R P Skóre Body
1. FBC Valhalla 21 15 3 3 84:28 48
2. Joker Jaroměř 21 15 2 4 72:38 47
3. FBC Demons 18 14 1 3 68:17 43
4. Homolkovi vepři 22 12 4 6 58:38 40
5. FBC Mechov 18 12 1 5 54:31 37
6. Dynamo Malšovice 18 10 6 2 30:18 36
7. AHF Náchod 22 7 10 5 48:43 31
8. Marilan Blato 18 9 2 7 50:40 29
9. EMU Nová Paka 21 7 2 12 40:56 23
10. Czech Garbage 22 7 2 13 44:70 23
11. Tlupa Dvůr Králové 18 5 3 10 32:44 18
12. Piráti 22 5 3 14 34:70 18
13. Sokol Předměřice B 18 5 2 11 34:46 17
14. Los Negros 18 1 4 13 24:56 7
15. FBC Broumov 21 1 3 15 13:98 6

 

© 2008 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode