konečné Přehledy trestů podle týmů 2. ligy

  Název týmu Zápasy Trest. min.
1. FBC Sokol Předměřice 30 14
2. Myšáci Hradec Králové 30 28
3. FBC Dobruška 30 29
4. FBC Hroši Dobré 30 30
5. Los Negros 30 34
6. Marilan Pardubice 30 38
  FBC Demons 30 38
8. AHF Náchod 30 39
9. FBC Ostroměř 30 40
10. Joker Team Jaroměř 30 50
  Czech Garbage 30 50
12. Dynamo Malšovice 1991 30 54
13. FBC Mechov 30 63
14. Tlupa Dvůr Králové nad Labem 30 73
15. FBC Hvězdy Česká Skalice 30 87
16. HBK Meteor Hradec Králové 30 104

 

konečné přehledy trestů podle hráčů 2. ligy

  Jméno Tým Zápasy TM
1. Jan Kopecký Česká Skalice 21 47
2. Pavel Kožíšek  Meteor Hradec 19 36
3. Matěj Marek Tlupa Dvůr Králové 3 30
4. Ondřej Řezníček  Meteor Hradec 30 20
5. Petr Filipek FBC Mechov 30 16
6. Filip Mrázek Tlupa Dvůr Králové 19 15
7. Pavel Fiala  Meteor Hradec 28 14
8. Michal Krista  Joker Team 14 12
9. David Štarman  Joker Team 19 12
10. Vladimír Branda Dynamo Malšovice 22 12
11. Luboš Machek Los Negros 19 10
12. Michael Bílek Česká Skalice 26 10
  Martin Vojtíšek FBC Ostroměř 26 10
14. Tomáš Krejsa  FBC Demons 27 10
15. Michal Kazda FBC Ostroměř 30 10
  Lukáš Daňo Meteor Hradec 30 10
17. Petr Chaloupka FBC Mechov 7 9
18. Jaroslav Klaban Dynamo Malšovice 23 9
19. Milan Anděl AHF Náchod 30 9
20. Jiří Tuček Meteor Hradec 14 8
21. Petr Píše  Czech Garbage 15 8
22. Tomáš Silvan AHF Náchod 26 8
23. Josef Janeček  Dynamo Malšovice 27 8
  Pavel Merbs Joker Team 27 8
25. Petr Hubáček   Sokol Předměřice 29 8
26. Jakub Marek Czech Garbage 30 8
  Pavel Dostál  Česká Skalice 30 8
  Michal Takács  Marilan Pardubice 30 8
  Jakub Jebousek  Tlupa Dvůr Králové 30 8
30. Radek Marx  Dynamo Malšovice 22 7
31. Jiří Urban  Joker Team 15 6
32. Jan Raabenstein Czech Garbage 16 6
  Kryštof Preininger Hroši Dobré 16 6
34. Petr Chvátal AHF Náchod 22 6
  Tomáš Černý   FBC Mechov 22 6
  Jakub Říha  Marilan Pardubice 22 6
  Filip Libánský Marilan Pardubice 22 6
  Michal Matuský Myšáci 22 6
39. Tomáš Kracík FBC Mechov 23 6
40. Zdeněk Libřický  FBC Mechov 25 6
41. Dominik Michálek FBC Ostroměř 26 6
42. Pavel Hrabík  Česká Skalice 27 6
  Jakub Čtvrtečka Dynamo Malšovice 27 6
  Jakub Exner FBC Demons 27 6
45. Jiří Hrabík  Česká Skalice 30 6
  Tomáš Handa   Dobruška 30 6
  Radek Říha FBC Mechov 30 6
  Lukáš Morks FBC Ostroměř 30 6
  Ondřej Mohyla Los Negros 30 6
  Jaromír Pacák Myšáci 30 6
51. Radim Karniš  Dobruška 19 5

 

 

© 2008 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode