ROZPIS ZÁPASŮ V ZÁKLADNÍCH SKUPINÁCH

A1–A3 SK DHL Floorball team Černilov 0:4
  Hlína (Antoníček), Hlína, O. Hofman (Štěnička), Hlína (T. Hoffman)
B1–B3 FBC Rochlice Kamikadze 1:2
  T. Slatinka - Šplouchal, Polášek (Lejsek)
C1–C3 Patapuf Pardubice Tornados Hradec Králové 4:1
  Antoš (Pozdnik), Machut, Pozdnik (Zdeněk), Pozdnik - Zedka (O. Špalek)
A2–A4 Joker Team Jaroměř AFLC Chroustovice 1:0
  Štěpán
B2–B4 Balíci z PPL Myšáci Hradec Králové 2:2
  Bečka, Špičan (Vršinský) - Brejcha, Solich (Pavel)
C2–C4 FBC Chrast Sokol Předměřice 2:0
  Neugebauer (Tesař), Šimko (Kadavý)
A1–A2 SK DHL Floorball team Joker Team Jaroměř 0:6
  Dudadík (Dyrc), J. Šubrt (Štěpán), Dyrc (Štěpán), Dyrc (J. Šubrt), Dyrc (Štěpán), Šubr (Dyrc)
B1–B2 FBC Rochlice Balíci z PPL 2:1
  T. Slatinka, Horáček (Strnad) - Špičan (Vršinský)
C1–C2 Patapuf Pardubice FBC Chrast 0:1
  Kadavý
A3–A4 Černilov AFLC Chroustovice 5:2
  Antoníček (Hlína), Volenec (Hlína), Hlína (T. Hoffman), Hušek (Hlína), Pavel (O. Hofman) - Balous (J. Havlíček), Balous (J. Havlíček)
B3–B4 Kamikadze Myšáci Hradec Králové 1:3
  Šplouchal (Medáček) - Brejcha (Komárek), Komárek, Brejcha (Solich)
C3–C4 Tornados Hradec Králové Sokol Předměřice 5:0
  Skrovný (Voleský), Skrovný (Bleha), Bouz (Bleha), M. Špalek, Bleha (Jakoubek)
A1–A4 SK DHL Floorball team AFLC Chroustovice 0:7
  Ždímal, Balous (J. Havlíček), J. Havlíček (Balous), Máslo (Balous), J. Havlíček, J. Havlíček, Tégl (M. Havlíček)
B1–B4 FBC Rochlice Myšáci Hradec Králové 4:1
  Klečka (Juklíček), Juklíček (Klečka), Klečka, Strnad (Horáček) - Brejcha (Komárek)
C1–C4 Patapuf Pardubice Sokol Předměřice 2:2
  Pozdnik, Antoš - Šimek (Macek), Šimek
A2–A3 Joker Team Jaroměř Černilov 0:1
  Hynek (Pavel)
B2–B3 Balíci z PPL Kamikadze 2:0
  Bečka (Vršinský), Vršinský (Šmied)
C2–C3 FBC Chrast Tornados Hradec Králové 0:3
  O. Špalek (Dušek), Zedka (Skrovný), Jakoubek (R. Špalek)

TABULKY po základní části

Skupina A:

  Tým Zápasy V R P skóre body
1. Černilov 3 3 0 0 10:2 9
2. Joker 3 2 0 1 7:1 6
3. Chroustovice 3 1 0 2 9:6 3
4. SK DHL 3 0 0 3 0:17 0

Skupina B:

  Tým Zápasy V R P skóre body
1. Rochlice 3 2 0 1 7:4 6
2. Balíci z PPL 3 1 1 1 5:4 4
3. Myšáci 3 1 1 1 6:7 4
4. Kamikadze 3 1 0 2 3:6 3

Skupina C:

  Tým Zápasy V R P skóre body
1. Tornados 3 2 0 1 9:4 6
2. Chrast 3 2 0 1 3:3 6
3. Patapuf 3 1 1 1 6:4 4
4. Sokol 3 0 1 2 2:9 1
 

  Play off - čtvrtfinále
1. – 8. Černilov Myšáci Hradec Králové 1:0
  Antoníček (Hušek)
2. – 7. Tornados Hradec Králové Balíci z PPL 4:0
  O. Špalek (Zedka), Skrovný (O. Špalek), O. Špalek (Skrovný), Bleha (Bouz)
3. – 6. FBC Rochlice Patapuf Pardubice 1:2 v prodl.
  T. Slatinka (Horáček) - Zdeněk (Vosáhlo), Vosáhlo
4. – 5. Joker Team Jaroměř FBC Chrast 3:1
  Dyrc (Jeřábek), J. Šubrt (Šubr), Dyrc (Šubr) - Boštik
   
  Play off - semifinále
  Patapuf Pardubice Černilov 1:0 v prodl.
  Machut
  Joker Team Jaroměř Tornados Hradec Králové 1:4
  J. Šubrt (Šubr) - Zedka (Skrovný), Bleha (Bouz), Jakoubek (Voleský), O. Špalek (Dušek)
   
  zápas o 3. místo
  Černilov Joker Team Jaroměř 0:1 v prodl.
  Štěpán (Dyrc) 
   
  FINÁLE
  Patapuf Pardubice Tornados Hradec Králové 1:2
  Machut (Antoš) - Janeček (Jakoubek), Dušek (Skrovný)

 

Konečné pořadí týmů :

  Tým Zápasy
1. Tornados Hradec Králové 6
2. Patapuf Pardubice 6
3. Joker Team Jaroměř 6
4. FBC Černilov 6
5. FBC Rochlice 4
6. FBC Chrast 4
7. Balíci z PPL Hradec Králové 4
8. Myšáci Hradec Králové 4
9. AFLC Chroustovice 3
10. Kamikadze Hradec Králové 3
11. Sokol Předměřice 3
12. SK DHL Floorball Team 3

 

© 2008 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode