Výsledky

ROZPIS ZÁPASŮ V ZÁKLADNÍCH SKUPINÁCH

A1–A3 Spojené síly Sokol Předměřice 1:0
  Rygl (Batěk)
B1–B3 Joker Team Jaroměř Hradečtí Vikingové 1:2
  Dyrc (Kotrč) - Hrbáč (Košťál), Košťál (Rotter)
C1–C3 Kamikadze Růžový Pežotci 1:3
  Hejma (Novák) - Rychetník, M. Raiter (Linhart), Linhart (Rychetník)
A2–A4 Patapuf Pardubice AHF Náchod 1:0
  Antoš (Ellinger)
B2–B4 FBC Černilov FBC Rochlice 2:1
  Jarkovský (Volenec), Jarkovský - Mádl (Klečka)
C2–C4 Chameleoni Litoměřice Tornados Hradec Králové 1:1
  Mrázek - M. Špalek (Krátoška)
A1–A2 Spojené síly Patapuf Pardubice 1:2
  Vašata (Rygl) - Aur (Novák) Aur (Antoš)
B1–B2 Joker Team Jaroměř FBC Černilov 1:0
  Štarman (Kudrnáč)
C1–C2 Kamikadze Chameleoni Litoměřice 4:1
  Šplouchal, Medáček (Procházka), Medáček (Šplouchal), Novák (Kaplan) - Skokan (Pour)
A3–A4 Sokol Předměřice AHF Náchod 3:0
  Lahučký, Hubáček (Svatý), Svatý (Maléř)
B3–B4 Hradečtí Vikingové FBC Rochlice 0:2
  Strnad (Hykyš), Strnad
C3–C4 Růžový Pežotci Tornados Hradec Králové 4:1
  Linhart (Š. Raiter), Matys (Gregor), Matys (Š. Raiter), Linhart (Š. Raiter) - Skrovný (Jakoubek)
A1–A4 Spojené síly AHF Náchod 4:0
  Batěk (Mlynář), J. Hrunka (Heger), Rygl, Heger (J. Hrunka)
B1–B4 Joker Team Jaroměř FBC Rochlice 1:1
  Kotrč (Jindříšek) - Strnad
C1–C4 Kamikadze Tornados Hradec Králové 1:3
  Medáček - Jakoubek (O. Špalek), O. Špalek (Skrovný), Hrůza
A2–A3 Patapuf Pardubice Sokol Předměřice 3:1
  Aur (Zdeněk), Zdeněk (Ellinger), Ellinger (Antoš) - Hubáček (Hellman)
B2–B3 FBC Černilov Hradečtí Vikingové 2:3
  Volenec (Hlína), Hynek (O. Hofman) - Chlumský (Špičan), Špičan, Špryňar (Košťál)
C2–C3 Chameleoni Litoměřice Růžový Pežotci 1:5
  Skokan (Mrázek) - Linhart, Šimek (Gregor), Matys (Šimek), Linhart (M. Raiter), Linhart (Šimek) 

TABULKY po základní části

Skupina A:

  Tým Zápasy V R P skóre body
1. Patapuf Pardubice 3 3 0 0 6:2 9
2. Spojené síly 3 2 0 1 6:2 6
3. Sokol Předměřice 3 1 0 2 4:4 3
4. AHF Náchod 3 0 0 3 0:8 0

Skupina B:

  Tým Zápasy V R P skóre body
1. Hradečtí Vikingové 3 2 0 1 5:5 6
2. FBC Rochlice 3 1 1 1 4:3 4
3. Joker Team 3 1 1 1 3:3 4
4. FBC Černilov 3 1 0 2 4:5 3

 Skupina C:

  Tým Zápasy V R P skóre body
1. Růžový Pežotci 3 3 0 0 12:3 9
2. Tornados Hradec Králové 3 1 1 1 5:6 4
3. Kamikadze 3 1 0 2 6:7 3
4. FBK Chameleoni Litoměřice 3 0 1 2 3:10 1

 

  Zápasy o konečné umístění
9.-10. Kamikadze Černilov 0:3
  O. Hofman, Jarkovský, J. Štěnička (Hušek)
11.-12. Chameleoni Litoměřice AHF Náchod 5:0k
   

 

  Play off - čtvrtfinále
1. – 8. Růžový Pežotci FBC Sokol Předměřice 5:0
  Linhart (Šimek), Matys (M. Raiter), Š. Raiter (M. Raiter), Gregor (Rychetník), Matys
2. – 7. Patapuf Pardubice Tornados Hradec Králové 2:3sn
  Antoš (Ellinger), Ellinger (Aur) - Skrovný (Jakoubek), Jakoubek (Skrovný), rozhodující nájezd Jakoubek
3. – 6. Hradečtí Vikingové Joker Team 0:3
  Kotrč (Štarman), Dudadík, Jindříšek (Dyrc)
4. – 5. Spojené síly FBC Rochlice 3:1
  Batěk (Zejda), Rygl (Zejda), Rygl - Hykyš (Klečka)
   
  Play off - semifinále
  Tornados Hradec Králové Růžový Pežotci 1:3
  Skrovný (Dušek) - Linhart (M. Raiter), Linhart (Rychetník), Linhart (Matys)
  Joker Team Spojené síly 0:1
  Batěk
   
  Zápas o 3. místo
  Tornados Hradec Králové Joker Team 6:0
  Skrovný (O. Špalek), Zedka (Skrovný), Skrovný (O. Špalek), M. Špalek (Bouz), O. Špalek (Skrovný), Jakoubek (Bouz)
   
  FINÁLE
  Spojené síly Růžový Pežotci 2:1sn
  Heger, rozhodující nájezd Batěk - Linhart

© 2008 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode