Výsledky

ROZPIS ZÁPASŮ V ZÁKLADNÍCH SKUPINÁCH

A1–A3 FBC Sokol Předměřice Děti ulice 2:2
Hubáček (Moravec), Benda (Moravec) - Lahučký (Čížek), Hušek (Lahučký)
A2–A4 Dynamo Malšovice Drutěva Pardubice 3:0
 Langhamer, Sochor (Záruba), Drtina K. (Čtvrtečka)
B1–B3 AFC Dřeváci Pomezí Black Team 5:0
JIráň (Šimon), Teplý, Jiráň (Zdražil), Šejnoha (Zdražil), Jiráň
B2–B4 FBC Tornados FBC Titáni Pardubice 3:0
Špalek (Svoboda), Dědič (Trnka), Bouz (Aubus)
C1–C3 Homolkovi vepři Fehrer Bohemia 6:0
Doležal (Ježek), Doležal (Šulc), Šulc (Ježek), Šulc (Novák), Píč (Kopecký), Šulc
C2–C4 FbC Rochlice Holba Team 0:3
- Bejdák (Dohnal), Zgarba (Vlk), Bejdák (Kilčický)
A1–A2 FBC Sokol Předměřice Dynamo Malšovice 4:4
Hellmann (Ivan), Klaban (Bláha), Hellmann (Moravec), Ivan (Hubáček) - Sochor (Rotter), Drtina K. (Langhamer), Rotter (Rolín), Langhamer (Čtvrtečka)
A3–A4 Děti ulice Drutěva Pardubice 9:1
Lahučký (Škeřík), Lahučký (Koldinský), Lehký (Škeřík), Čížek (Lahučký), Lahučký (Koldinský), Lehký (Koldinský), Lahučký (Čížek), Lahučký (Koldinský), Lehký (Hušek) - Medvěď (Pilný)
B1–B2 AFC Dřeváci Pomezí FBC Tornados 1:4
Jiráň (Šimon) - Aubus (Vodák), Bouz (Špalek), Trnka (Aubus), Dědič (Špalek)
B3–B4 Black Team FBC Titáni Pardubice 1:8
Rosypal (Burda) - Vymlátil (Říha), Žák (Truhlář), Truhlář (Vymlátil), Vašina, Žák (Truhlář), Vymlátil (Žák), Žák (Truhlář), Žák (Vymlátil)
C1–C2 Homolkovi vepři FbC Rochlice 3:0
Šulc (Novák), Jablonský, Šulc (ežek)
C3–C4 Fehrer Bohemia Holba Team 0:4
- Andrle F. (Zgarba), Kilčický (Vlk), Andrle F. (Kilčický), Andrle F. (Kilčický)
A1–A4 FBC Sokol Předměřice Drutěva Pardubice 2:0
 Klaban (Hellmann), Ivan (Hellmann)
A2-A3 Dynamo Malšovice Děti ulice 0:3
Škeřík (Krajčí), Lahučký (Lehký), Lahučký (Koldinský)
B1–B4 AFC Dřeváci Pomezí FBC Titáni Pardubice 1:2
Šejnoha (Zdražil) - Truhlář, Říha (Truhlář)
B2–B3 FBC Tornados Black Team 4:0
Dostál (Vodák), Aubus (Bouz), Dědič (Dostál), Trnka (Dostál)
C1–C4 Homolkovi vepři Holba Team 1:4
Ježek (Jablonský) - Vlk (Heger), Zgarba (Andrle F.), Kilčický (Bejdák), Dohnal (Andrle F.)
C2–C3 FbC Rochlice Fehrer Bohemia 5:3
Hykyš (Starý), Makarovič, Starý (Hampl), Durbis (Žihla), Veselý (Durbis) - Syrový (Senzl), Eichler, Senzl (Gráf)

TABULKY po základní části

Skupina A:

  Tým Zápasy V R P skóre body
1. Děti ulice 3 2 1 0 14:3 7
2. FbC Sokol Předměřice 3 1 2 0 8:6 5
3. Dynamo Malšovice 3 1 1 1 7:7 4
4. Drutěva Pardubice 3 0 0 3 1:14 0

Skupina B:

  Tým Zápasy V R P skóre body
1. FBC Tornados 3 3 0 0 11:1 9
2. Titáni Pardubice 3 2 0 1 10:5 6
3. AFC Dřeváci Pomezi 3 1 0 2 7:6 3
4. Black Team 3 0 0 3 1:17 0

 Skupina C:

  Tým Zápasy V R P skóre body
1. Holba Team 3 3 0 0 11:1 9
2. Homolkovi Vepři 3 2 0 1 10:4 6
3. FBC Rochlice 2 0 0 2 5:9 3
4. FEHRER Bohemia 2 0 0 2 3:15 0

 

Play off - čtvrtfinále

1. – 8. Holba Team - AFC Dřeváci Pomezí   3:1
Andrle J., (Heger), Andrle J.,  Andrle J. (Kilčický) - Teplý (Zdražil)
2. – 7. FBC Tornados - Dynamo Malšovice   3:2
Dostál (Zedka), Aubus (Dědič), Aubus (Dostál) - Smolík (Rotter), Lanhgamer (Čtvrečka)
3. – 6. Děti Ulice - FbC Sokol Předměřice   4:1
 Lehký (Krajčí), Škeřík (Lehký), Lahučký (Lehký), Lehký (Lahučký) - Hellmann (Klaban)
4. – 5. Homolkovi Vepři - FBC Títáni Pardubice   1:2 ts.
Ježek (Pischel) - Roubal (Truhlář)

Play off - semifinále

1. FBC Tornados - Děti Ulice   0:1
- Krajčí (Hušek)
2. Holba Team - FBC Titáni Pardubice   4:2
Vlk, Andrle J. (Zgarba), Dohnal (Andrle F.), Vlk (Bejdák) - Truhlář  (Douděřa), Žák (Truhlář)
   

Zápas o 3. místo

  FBC Tornados - FBC Titáni Pardubice   2:5
Volenec, Dostál (Špalek) - Vymlátil (Říha), Žák (Vymlátil), Roubal (Cinko), Žák (Vymlátil), Truhlář
   

FINÁLE

  Holba Team - Děti Ulice   1:3
Kilčický (Bejdák) - Čížek (Hušek), Koldinský (Lehký), Hušek (Lahučký)

 

© 2008 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode