3. kolo 6. 11. 2010

Sobota 6.11.2010 - dopoledne
1. Černilov Kamikadze 3:0
  R. Svoboda 1+0, M. Štěnička 1+0, J. Štěnička, O. Hofman 0+2, Jarkovský 0+1
2. Spojené síly FBC Valhalla 4:1
  Mejstřík 1+1, Mlynář 1+0, Moravec 1+0, Zejda 1+0, Kuštan 0+1, Česenek ml. 0+1 - F. Lahučký 1+0, T. Lahučký 0+1
3. Myšáci Tornados 2:4
  Šándor 1+0, Solich 1+0, Pavel 0+1, Solichová 0+1 - O. Špalek 1+2, Skrovný 1+1, M. Špalek 1+0, Bouz 1+0, Jakoubek 0+1
4. Černilov FBC Valhalla 12:1
  Jarkovský 5+2, M. Štěnička 2+2, Rohlena 1+1, Hynek 1+1, J. Štěnička 1+1, Pavel 1+0, T. Hoffmann 1+0, Pavel jr. 0+1, R. Svoboda 0+1,
5. Kamikadze Tornados 0:3
  Skrovný 3+0, Zedka 0+1
6. Spojené síly Myšáci 1:2
  Česenek 1+0, Mejstřík 0+1 - Marák 1+0, Pirkl 1+0, Brejcha 0+1, Pavel 0+1
7. Kamikadze FBC Valhalla 3:1
  Sokol 1+0, Polášek 1+0, Medáček 1+0, Holý 0+1, Šplouchal 0+1, Mašín 0+1 - F. Lahučký 1+0, Heteš 0+1
8. Černilov Myšáci 3:2
  Jarkovský 2+0, Hynek 1+0, Jaromír Pavel 0+1 - Marák 1+0, Brejcha 1+0, Jakub Pavel 0+1, Solich 0+1 
9. Spojené síly Tornados 0:1
  Skrovný 1+0, M. Špalek 0+1
10. Myšáci FBC Valhalla 9:0
  Brejcha 3+4, Marák 1+1, Pavel 1+0, Pirkl 1+0, Vanický 1+0, Šándor 1+0, Solichová 1+0, Navrátil 0+1, Solich 0+1, Jeníček 0+1
11. Spojené síly Kamikadze 1:1
  D. Heger 1+0 - Medáček 1+0
12. Černilov Tornados 1:1
  Rohlena 1+0, Jarkovský 0+1 - O. Špalek 1+0, Jakoubek 0+1

 

Sobota 6.11.2010 - odpoledne
1. Zbrojovka Joker Team 0:3
  Šantora 1+0, Voříšek 1+0, Dyrc 1+0, Vaculík 0+2, Jirásek 0+1
2. Červená Voda AHF Náchod 0:5 K
  Kontumace za nenastoupení týmu k zápasu
3. Patapuf Sokol Předměřice 2:2
  Antoš 1+1, Zdeněk 1+1 - Hubáček 2+0, Jonáš Macek 0+1, Šimek 0+1
4. Zbrojovka AHF Náchod 2:1
  Veselý 1+0, Kvapil 1+0, Urbánek 0+1 - Anděl 1+0, Rykr 0+1
5. Joker Team Sokol Předměřice 2:1
  Dyrc 1+0, Dudadík 1+0, Voříšek 0+1 - Hubáček 1+0, Jonáš Macek 0+1
6. Červená Voda Patapuf 0:5 K
  Kontumace za nenastoupení týmu k zápasu
7. Joker Team AHF Náchod 3:4
  Šantora 2+0, Špryňar 1+0, Vaculík 0+1, Dyrc 0+1, Dudadík 0+1 - Dušek 2+1, Rykr 1+0, Schwarz 1+0, Florian 0+1, Rázl 0+1
8. Zbrojovka Patapuf 1:3
  Kašpar 1+0 - Machut 1+1, Antoš 1+0, Pozdnik 1+0, Majer 0+1
9. Červená Voda Sokol Předměřice 0:5 K
  Kontumace za nenastoupení týmu k zápasu
10. Patapuf AHF Náchod 9:3
  Zdeněk 3+1, Antoš 2+0, Machut 1+2, Vaníček 1+0, Pozdnik 1+0, Růžička 1+0, Hlušička 0+1 - Rykr 2+0, Dušek 1+1, Čapek 0+1
11. Červená Voda Joker Team 0:5 K
  Kontumace za nenastoupení týmu k zápasu
12. Zbrojovka Sokol Předměřice 2:1
  Kracík 1+0, Veselý 1+0, Kašpar 0+2 - Šimek 1+0, Pavliš 0+1

 

Průběžná tabulka Zápasy V R P Skóre Body
1. Patapuf 12 9 2 1 39:17 29
2. Spojené síly 12 8 2 2 42:13 26
3. Černilov 12 7 4 1 36:15 25
4. Tornados 8 6 2 0 21:5 20
5. Joker Jaroměř 12 6 2 4 33:27 20
6. Hradecký Fosy 8 4 4 0 16:4 16
7. Kamikadze 8 3 2 3 13:16 11
8. Myšáci 8 3 1 4 24:19 10
9. AHF Náchod 8 3 1 4 21:23 10
10. Vikingové 8 3 1 4 13:16 10
11. Předměřice 8 2 1 5 11:17 7
12. Zbrojovka 8 2 0 6 8:18 6
13. Laviny 8 1 2 5 7:15 5
14. Červená Voda 8 1 1 6 4:27 4
15. Chroustovice 8 1 0 7 16:32 3
16. FBC Valhalla 8 0 1 7 7:47 1

© 2008 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode