10. kolo - 23. 4. 2011

Sobota 23.4.2011 - dopoledne
1. Červená Voda Zbrojovka 2:1
  Kminiak 2+0, Bednařík 0+1, Heger 0+1 - Kašpar 1+0, T. Černý 0+1
2. Kamikadze Myšáci 2:4
  Krpeš 1+0, Šplouchal 1+0, Holý 0+1, Polášek 0+1 - Brejcha 2+1, Komárek 1+2, Pavel 1+0, Solich 0+1
3. Hradečtí Vikingové Laviny 1:2
  Košťál 1+0, Špičan 0+1 - Pražák 1+0, Erban 1+1
4. Chroustovice Hradecký Fosy 0:5
  Hlávka 3+0, Dobrev 1+2, Göbel 1+0, Rauer 0+2, Chlíbek 0+1
5. Myšáci Červená Voda 2:2
  Pavel 2+0, Komárek 0+1, Pirkl 0+1 - Bednařík 1+0, Bartoš 1+0, Kminiak 0+1
6. Kamikadze Zbrojovka 1:3
  Sokol 1+0, Polášek 0+1 - Vlček 2+0, Kracík 1+0, Kašpar 0+2, Toman 0+1
7. Chroustovice Laviny 2:0
  J. Havlíček 1+0, Balous 1+1, Kadavý 0+1
8. Hradečtí Vikingové Hradecký Fosy 1:0
  Špičan 1+0, Košťál 0+1
9. Kamikadze Červená Voda 0:3
  Maleček 1+0, Heger 1+1, Bednařík 1+0, Kminiak 0+1
10. Myšáci Zbrojovka 5:0 K.
   
11. Hradecký Fosy Laviny 0:1
  Marek 1+0, Erban 0+1
12. Chroustovice Hradečtí Vikingové 2:7
  Balous 1+1, J. Havlíček 1+1 - Košťál 4+2, Bečka 2+2, Špičan 1+1, Lorenc 0+2 

 

Sobota 23.4.2011 - odpoledne
1. Spojené síly Černilov 3:1
  D. Heger 3+0, Zejda 0+1, Hýsek 0+1, Mejstřík 0+1 - Hynek 1+0, M. Štěnička 0+1
2. Joker Team Patapuf 1:1
  Voříšek 1+0, Kudrnáč 0+1 - Machut 1+0
3. AHF Náchod FBC Valhalla 4:1
  P. Dušek 2+0, Štěpánek 1+0, Polák 1+0, Schwarz 0+2, Rázl 0+1 - F. Lahučký, Rádl 0+1
4. Sokol Předměřice Tornados 0:3
  O. Špalek 2+0, Jakoubek 1+0, Skrovný 0+3
5. Patapuf Spojené síly 1:4
  Vosáhlo 1+0, Růžička 0+1 - Batěk 2+0, Zejda 1+0, Mejstřík 1+0, Košňar 0+1, Hýsek 0+1, Česenek 0+1
6. Joker Team Černilov 2:3
  Dyrc 1+0, Špryňar 1+0, Jeřábek 0+1, Vaculík 0+1 - Jarkovský 1+0, Hynek 1+0, Volenec 1+0, M. Štěnička 0+1
7. Sokol Předměřice FBC Valhalla 6:2
  Solnička 2+0, Lelek 1+2, Hellmann 1+0, Zadrobílek 1+0, Šimek 1+0, Krajčí 0+2, Hubáček 0+1, Kalina 0+1 - F. Lahučký 1+0, vlastní Sokol
8. AHF Náchod Tornados 2:3
  P. Dušek 2+0, Anděl 0+1, Florian 0+1 - Skrovný 2+1, Bleha 1+0
9. Joker Team Spojené síly 1:6
  Špryňar 1+0, Šantora 0+1 - Košňar 2+0, Zejda 2+0, Batěk 1+1, D. Heger 1+0, Hýsek 0+1, Moravec 0+1, Mejstřík 0+1, Kuštan 0+1 
10. Patapuf Černilov 8:5
  Zdeněk 3+1, Machut 2+1, Ellinger 1+1, Vosáhlo 1+0, Růžička 1+1, Antoš 0+1, Majer 0+1 - Jarkovský 2+0, Hlína 1+0, M. Štěnička 1+0, Rohlena 1+0, J. Štěnička 0+1, Hušek 0+1
11. Tornados FBC Valhalla 4:3
  Skrovný 1+1, Zedka 1+0, Bleha 1+0, Šveiger 1+0, Jakoubek 0+2, Hrůza 0+1 - F. Lahučký 2+1, Urban 1+0
12. Sokol Předměřice AHF Náchod 1:0
  Hubáček 1+0, Šimek 0+1

 

Konečná tabulka Zápasy V R P Skóre Body
1. Tornados 30 25 5 0 100:25 80
2. Spojené síly 30 21 4 5 96:36 67
3. Hradecký Fosy 30 17 9 4 74:34 60
4. Černilov 30 16 7 7 89:53 55
5. Patapuf 30 17 4 9 76:56 55
6. Myšáci 30 15 9 6 87:66 54
7. Vikingové 30 15 4 11 73:53 49
8. Laviny 30 13 4 13 46:55 43
9. AHF Náchod 30 12 4 14 63:60 40
10. Zbrojovka 30 11 3 16 44:65 36
11. Kamikadze 30 9 6 15 62:76 33
12. Joker Team 30 9 6 15 69:80 33
13. Předměřice 30 8 4 18 53:77 28
14. Červená Voda 30 6 6 18 33:74 24
15. Chroustovice 30 5 1 24 51:121 16
16. FBC Valhalla 30 2 2 26 39:122 8

© 2008 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode