2. turnaj FLA

 

2. kolo Florbalové ligy amatérů se uskutečnilo dne 29. 11. 2008

Výsledky:

Tornados Hradec Králové - Sokol Předměřice junioři 6:1
O. Špalek 3, Skrovný 1, Dušek 1, Bleha 1 - Krajčí  
Třebechovice - Joker Team Jaroměř 0:1
Krista  
Sokol Předměřice - PPL CZ Hradec Králové 2:0
Lejsek, Berný  
Myšáci Hradec Králové - Spojené síly Hradec Králové 1:1
Říčařová - Hrunka  
Kanci Smiřice - Bowling Bar Předměřice 2:1
Voleský, Raszka - Mareš  
PPL CZ Hradec Králové - Sokol Předměřice junioři 1:2
Vlášek - Hubáček, Solnička  
Joker Team Jaroměř – Sokol Předměřice 1:0
J. Šubrt  
Kanci Smiřice – Spojené síly Hradec Králové 3:2
Vašata, Čížek, Raszka - Hrunka, Kuštan  
Tornados Hradec Králové – Třebechovice 4:1
Skrovný 1, O. Špalek 1, Zedka 1, Jakoubek 1 - Hájek  
PPL CZ Hradec Králové – Joker Team Jaroměř 0:2
Krista, Valášek  
Laviny Hradec Králové - Myšáci Hradec Králové 1:1
Mareček - Solich  
Bowling Bar Předměřice – Spojené síly Hradec Králové 1:3
 Mareš - Moravec, Mejstřík, Vlášek  
Sokol Předměrice - Tornados Hradec Králové 0:5
Skrovný 2, O. Dušek 1, Zedka 1, Bleha 1  
Třebechovice - Sokol Předměřice junioři 1:0
Kubeček  
Kanci Smiřice – Laviny Hradec Králové 0:1
Říha  
Sokol Předměřice junioři - Joker Team Jaroměř 0:6
J. Šubrt 3, Voříšek 1, Krista 1, Vaculík 1  
Tornados Hradec Králové – PPL CZ Hradec Králové 8:1
O. Špalek 3, Bleha 2, Bouz 1, Jakoubek 1, Skrovný 1 - L. Zub  

Laviny Hradec Králové – Bowling Bar Předměřice

6:0
Aubus 3, Jirásek, Mareček, Hrbáč  
Sokol Předměřice – Třebechovice 0:3
Hájek, Kubeček, Pátek D.  
Joker Team Jaroměř – Tornados Hradec Králové 0:3
Dušek 1, Skrovný 1, M. Špalek 1  
Myšáci Hradec Králové – Kanci Smiřice 1:1
Brejcha - Voleský  
Spojené síly Hradec Králové – Laviny Hradec Králové 0:1
Aubus  
PPL CZ Hradec Králové – Třebechovice 0:2
Jonáš, Hájek  
Sokol Předměřice - Sokol Předměřice junioři 1:2
Borovec - Šenk, Pavliš  
Myšáci Hradec Králové - Bowling Bar Předměřice 1:1
Říčařová - Mareš  
 

Pořadí ve skupinách po základní části:

A  SKUPINA       B SKUPINA       
1. Tornados 5 26:3 15 1. Laviny 4 9:1 10
2. Joker Team 5 10:3 12 2. Kanci Smiřice 4 6:5 7
3. Třebechovice 5 7:5 9 3. Spojené síly 4 6:6 4
4. Sokol junioři 5 5:15 6 4. Myšáci 4 4:4 4
5. Sokol 5 3:11 3 5. Bowling Bar 4 3:12 1
6. PPL CZ 5 2:16 0          

 

FINÁLE
 
Tornados Hradec Králové - Laviny Hradec Králové 3:2
O. Špalek 2, Jakoubek 1 - Aubus, Hrbáč  
O 3. MÍSTO
 
Joker Team Jaroměř - Kanci Smiřice 2:1
 J. Šubrt 2 - Masner 1  
O 5. MÍSTO
 
Spojené síly Hradec Králové - Třebechovice 1:0
Hrunka  
O 7. MÍSTO
 
Myšáci Hradec Králové - Sokol Předměřice junioři 6:0
Prokšík 2, Říčařová 1, Solich 1, Marák 1, Váňa 1  
O 9. MÍSTO
 
Bowling Bar Předměřice - Sokol Předměřice 2:3 po náj.
Vyhleďal V. 2 - Procházka, Borovec, Škvrna  
 

Pořadí týmů na 2. turnaji:

Tým Body
1. Tornados Hradec Králové 15
2. Laviny Hradec Králové 13
3. Joker Team Jaroměř 11
4. Kanci Smiřice (ex Jiráskovka) 9
5. Spojené síly Hradec Králové 8
6. Třebechovice 7
7. Myšáci Hradec Králové 6
8. Sokol Předměřice junioři 5
9. Sokol Předměřice 4
10. Bowling Bar Předměřice 3
11. PPL CZ Hradec Králové 2
 

 Pořadí týmů po 2. turnaji:

Tým Body
1. Tornados Hradec Králové 25
2. Laviny Hradec Králové 21
3. Třebechovice 13
4. Joker Team Jaroměř 11
5. Kanci Smiřice (ex Jiráskovka) 11
6. Myšáci Hradec Králové 10
7. Spojené síly Hradec Králové 8
8. Sokol Předměřice 7

9. Sokol Předměřice junioři

5
10. Bowling Bar Předměřice 3
11. PPL CZ Hradec Králové 3

 

Tabulka střelců na 2. turnaji:

Jméno Tým Zápasy Branky
Ondra Špalek Tornados 6 9
Michal Skrovný Tornados 6 6
Jaroslav Šubrt Joker Team 6 6
Dušan Aubus Laviny 5 5
Jarda Bleha Tornados 5 4
Eliška Říčařová Myšáci 5 3
Ondra Dušek Tornados 5 3
Štefan Hrunka Spojené síly 5 3
David Mareš Bowling Bar 5 3
Tomáš Jakoubek Tornados 6 3
Michal Krista Joker Team 6 3
Martin Hájek Třebechovice 6 3
Michal Solich Myšáci 5 2
Tomasz Raszka Kanci 5 2
Libor Voleský Kanci 5 2
Pavel Prokšík Myšáci 5 2
Jan Mareček Laviny 5 2
Martin Hrbáč Laviny 5 2
Vojtěch Vyhleďal Bowling Bar 5 2
Jirka Zedka Tornados 6 2
Tomáš Borovec Sokol 6 2
David Kubeček Třebechovice 6 2
Tomáš Bouz Tornados 4 1
Tomáš Vašata Kanci 5 1
Václav Masner Kanci 5 1
Jakub Čížek Kanci 5 1
Jan Marák Myšáci 5 1
Karel Brejcha Myšáci 5 1
Petr Vanický Myšáci 5 1
Jan Říha Laviny 5 1
Milan Jirásek Laviny 5 1
Radim Kuštan Spojené síly 5 1
Michal Moravec Spojené síly 5 1
Jiří Mejstřík Spojené síly 5 1
Jiří Vlášek Spojené síly 5 1
Kamil Vlášek PPL CZ 6 1
Petr Vaculík Joker Team 6 1
Roman Voříšek Joker Team 6 1
Martin Valášek Joker Team 6 1
Luděk Zub PPL CZ 6 1
Tomáš Škvrna Sokol 6 1
David Procházka Sokol 6 1
Pavel Lejsek Sokol 6 1
Martin Berný Sokol 6 1
Martin Špalek Tornados 6 1
Šimon Jonáš Třebechovice 6 1
David Pátek Třebechovice 6 1

 

© 2008 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode