3. turnaj FLA

3. kolo florbalové ligy proběhlo dne 3. 1. 2009

Výsledky

Joker Team Jaroměř - Sokol Předměřice 1:1
M. Šubrt - Lejsek  
Tornados Hradec Králové - The Menti 6:0
2 Bouz, 1 Bleha, 2 Skrovný, 1 O. Špalek  
Třebechovice - Sokol Předměřice junioři 3:2
Hájek, Jonáš, Kubeček - Šenk, Pavliš  
Myšáci Hradec Králové - Spojené síly Hradec Králové 2:0
Solich, Brejcha  
Laviny Hradec Králové - Kanci Smiřice 0:2
Lassig, Vlček  
Joker Team Jaroměř - Bowling Bar Předměřice 0:1
Šimerda  
Tornados Hradec Králové - Třebechovice 2:0
O. Špalek, Bouz  
Spojené síly Hradec Králové - Sokol Předměřice junioři 3:0
Moravec, Hrunka, Lorenc  
Joker Team Jaroměř - Laviny Hradec Králové 0:3
Hrbáč, Říha, Vojtěch  
Sokol Předměřice - Kanci Smiřice 2:3
Sokol, Novák - Dušánek, Vašata, Čížek  
Sokol Předměřice junioři - Myšaci Hradec Králové 0:2
Brejcha, Solich  
Spojené síly Hradec Králové - The Menti 1:0
Mejstřík  
Laviny Hradec Králové - Sokol Předměřice 5:1
Marek, Říha 2, Aubus, Mareček - Sokol  
Kanci Smiřice - Joker Team Jaroměř 2:0
Dobrev 2  
Myšáci Hradec Králové - Tornados Hradec Králové 1:2
 Brejcha - Krátoška, Dušek  
Třebechovice - The Menti 1:0
Čumrik  
Bowling Bar Předměřice - Laviny Hradec Králové 0:0
Tornados Hradec Králové - Spojene sily Hradec Králové 2:0
Jakoubek, Skrovný  
Třebechovice - Myšaci Hradec Králové 1:3
 Hájek - Brejcha, Marák, Prokšík  
Sokol Předměřice - Bowling Bar Předměřice 1:0
Sokol  
The Menti - Sokol Předměřice junioři 0:1
 Pavliš  
Třebechovice - Spojene sily Hradec Králové 0:1
Moravec  
Bowling Bar Předměřice - Kanci Smiřice 1:2
Šimerda - Dobrev 2  
Sokol Předměřice junioři - Tornados Hradec Králové 0:4
Zedka, Skrovný, Bouz z trestného střílení, Jakoubek  
Myšáci Hradec Králové - The Menti 2:0
Brejcha, Solich  

 

Pořadí ve skupinách po základní části:

A SKUPINA        B  SKUPINA      
 1.  Tornados 5  16:1 15  1.  Smiřice  4  9:3 12
 2.  Myšáci 5  10:3 12  2.  Laviny  4  8:3 7
 3.  Spojené síly 5  5:4  7  3.  Sokol  4  5:9 4
 4.  Třebechovice 5  5:8  4  4.  Bowling bar  4  2:3 4
 5.  Sokol junioři 5  3:12  3  5.  Joker Team  4  1:7 1
 6.  The Menti 5  0:11  0          

 

Čtvrtfinále:

Tornados Hradec Králové - Bowling Bar Předměřice 2:0 
O. Špalek, Bleha  
Myšáci Hradec Králové - Sokol Předměřice 1:0
Brejcha  
Spojené síly Hradec Králové - Laviny Hradec Králové 2:0
Mejstřík, Moravec  
Třebechovice - Kanci Smiřice 0:1
Voleský  

 

Semifinále:

Tornados Hradec Králové - Myšáci Hradec Králové 0:1
Říčařová  
Spojené síly Hradec Králové - Kanci Smiřice 1:3
Moravec - Raszka, Lassig, Vlček  

 

O 3 místo:

Tornados Hradec Králové - Spojené síly Hradec Králové 3:0 
Krátoška 2, Skrovný  

 

Finále:

Kanci Smiřice - Myšáci Hradec Králové 0:0, 2:0 s.n
rozhodující nájezd Dobrev  

 

Pořadí týmů na 3. turnaji:

Tým Body
1. Kanci Smiřice (ex Jiráskovka) 15
2. Myšáci Hradec Králové 13
3. Tornados Hradec Králové 11
4. Spojené síly Hradec Králové 9
5. Laviny Hradec Králové 8
6. Sokol Předměřice 7
7. Bowling Bar Předměřice 6
8. Třebechovice 5
9. Sokol junioři Předměřice 4
10. Joker Team Jaroměř 3
11.  The Menti (ex PPL CZ) Hradec Králové 2

 

 Pořadí týmů po 3. turnaji:

Tým Body
1. Tornados Hradec Králové 36
2. Laviny Hradec Králové 29
3. Kanci Smiřice (ex Jiráskovka) 26
4. Myšáci Hradec Králové 23
5. Třebechovice 18
6. Spojené síly Hradec Králové 17
7. Sokol Předměřice 14
7. Joker Team Jaroměř 14
9. Sokol Předměřice junioři 9
9. Bowling Bar Předměřice 9
11. PPL CZ Hradec Králové 5

 

Tabulka střelců na 3. turnaji

Jméno Tým Zápasy Branky
Karel Brejcha Myšáci 8 6
Marcel Dobrev Kanci 7 5
Michal Skrovný Tornados 8 5
Tomáš Bouz Tornados 8 4
Michal Moravec Spojené síly 8 4
Jan Říha Laviny 5 3
Radek Sokol Sokol 5 3
Michal Solich Myšáci 8 3
Ondra Špalek Tornados 8 3
Jirka Krátoška Tornados 8 3
Michal Šimerda  Bowling Bar 5 2
Martin Hájek Třebechovice 6 2
Matěj Vlček Kanci 7 2
Jakub Lassig Kanci 7 2
Tomáš Jakoubek Tornados 8 2
Jarda Bleha Tornados 8 2
Jiří Mejstřík Spojené síly 8 2
Milan Šubrt Joker Team 4 1
Šimon Jonáš Třebechovice 6 1
Jan Mareček Laviny 5 1
Martin Hrbáč Laviny 5 1
Dušan Aubus Laviny 5 1
Michal Marek Laviny 5 1
Ondřej Vojtěch Laviny 5 1
Pavel Lejsek Sokol 5 1
Jan Novák Sokol 5 1
David Kubeček Třebechovice 6 1
Jonáš Čumrik Třebechovice 6 1
Jakub Čížek Kanci 7 1
Libor Voleský Kanci 7 1
Tomasz Raszka Kanci 7 1
Tomáš Vašata Kanci 7 1
Jiří Dušánek Kanci 7 1
Eliška Říčařová Myšáci 8 1
Jan Marák Myšáci 8 1
Jirka Zedka Tornados 8 1
Pavel Prokšík Myšáci 8 1
Štefan Hrunka Spojené síly 8 1
Martin Lorenc Spojené síly 8 1
Ondra Dušek Tornados 8 1

 

© 2008 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode