9. kolo - sobota 1. 3. 2014

  Sobota 1. 3. 2014  
1. Tlupa Dvůr Králové Homolkovi vepři 1:9
  Heřmanský (M. Dostál) - M. Šulc (A. Ježek), Doležal (A. Ježek), M. Šulc (Píč), Doležal (A. Ježek), Handl (Jablonský), M. Šulc (Doležal), A. Ježek (M. Šulc), L. Pazdera (Píč), A. Ježek (Doležal)
2. Los Negros Piráti 1:1
  Mohyla - Mikyska (Manc)
3. Sokol Předměřice B Homolkovi vepři 0:1
  Doležal (M. Šulc)
4. Los Negros Tlupa Dvůr Králové 7:4
  Žatečková (Nováček), Mohyla, Adámek (Mohyla), Mohyla (Adámek), Nebeský, Adámek (Nováček), Mohyla (Adámek) - M. Dostál, Machek, O. Bezstarosti (Pavelka), M. Dostál (Heřmanský)
5. Sokol Předměřice B Piráti 1:5
  Bláha (Horčička) - Manc (Mikyska), Z. Bek, L. Heteš (Mikyska), L. Heteš (Manc), Mikyska (Manc)
6. Los Negros Homolkovi vepři 2:1
  Mohyla, Mohyla (Adámek) - Pop (M. Šulc)
7. Tlupa Dvůr Králové Piráti 2:5
  M. Dostál (O. Bezstarosti), M. Dostál (L. Veselý) - Mikyska (Manc), Mikyska (L. Heteš), L. Heteš (Manc), Manc (L. Heteš), Mikyska (J. Heteš)
8. Sokol Předměřice B FBC Demons 0:4
  J. Šlenc (Sisr), Sisr (Š. Špryňar), J. Šlenc (M. Šlenc), Sisr (M. Šlenc)
9. Dynamo Malšovice Marilan Blato 1:5
  Sehnoutka - D. Jonáš (Takács), Virt, D. Jonáš (J. Říha), D. Jonáš (Mládek), Bořek (Smola)
10. FBC Mechov Joker Team Jaroměř 1:3
  T. Černý (Z. Libřický) - Dyrc, Rezek (Dyrc), D. Valášek (Dyrc)
11. Dynamo Malšovice FBC Demons 0:2
  M. Šlenc, J. Šlenc
12. EMU Nová Paka Marilan Blato 0:2
  D. Jonáš (Virt), D. Jonáš (Virt)

 

13. Dynamo Malšovice Joker Team Jaroměř 2:4
  Rolín (Sehnoutka), Čtvrtečka (Karmín) - Merbs, Dyrc (Rezek), Dyrc (Rezek), P. Špryňar (Merbs)
14. FBC Mechov Marilan Blato 2:0
  Kracík, Franc (R. Říha)
15. Dynamo Malšovice EMU Nová Paka 0:1
  O. Kraus (Jan Lenfeld)
16. Joker Team Jaroměř FBC Demons 2:2
  Šantora (Dyrc), Urban - Š. Špryňar (Višňák), M. Šlenc (Š. Špryňar)
17. FBC Mechov EMU Nová Paka 3:5
  Z. Libřický (R. Říha), Z. Libřický (Franc), Z. Libřický (Kluger) - F. Novák (D. Novotný), Batelka, T. Kraus (Šenekl), D. Novotný, Jurčo
18. Joker Team Jaroměř Marilan Blato 2:3
  Dyrc (M. Jeřábek), Rezek (Dyrc) - D. Jonáš (Virt), D. Jonáš (Virt), Takács
19. EMU Nová Paka FBC Demons 2:2
  D. Novotný (T. Kraus), T. Kraus (D. Novotný) - Š. Špryňar (Višňák), Višňák

 

Průběžná Tabulka 2. ligy

  Průběžná tabulka Zápasy V R P Skóre Body
1. FBC Valhalla 25 19 3 3 94:30 60
2. FBC Demons 25 18 4 3 87:23 58
3. Joker Jaroměř 25 17 3 5 83:46 54
4. FBC Mechov 25 16 1 8 67:41 49
5. Homolkovi vepři 25 14 4 7 69:41 46
6. Marilan Blato 25 14 2 9 72:50 44
7. Dynamo Malšovice 25 10 7 8 39:39 37
8. AHF Náchod 25 8 10 7 51:52 34
9. EMU Nová Paka 25 9 3 13 48:63 30
10. Czech Garbage 25 8 3 14 47:79 27
11. Piráti 25 7 4 14 45:74 25
12. Sokol Předměřice B 25 7 2 16 41:65 23
13. Tlupa Dvůr Králové 25 6 4 15 50:75 22
14. Los Negros 25 4 5 16 40:70 17
15. FBC Broumov 24 1 3 18 15:108 6

* jistá účast týmu v baráži o 1. ligu

 

© 2008 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode