Partneři ročníku

Partnery 6. ročníku Florbalové ligy amatérů Hradec Králové jsou níže uvedené společnosti, které věnovali ceny pro medailové týmy 1. a 2. ligy a pro individuálně oceněné hráče.

 

SKiMU – Ski Areál Malá Úpa (www.skimu.cz)
Lyžařské středisko nacházející se na hranicích s Polskem. Nadmořská výška více jak 1000 n. m. spolu s kvalitním zázemí garantuje vynikající lyžování po celou zimní sezónu. SKiMU se zaměřuje na rodiny s dětmi a Vaše ratolesti tak mohou využít dětský SKiMU Park s nejrůznějšími pomůckami pro výuku lyžování. Občerstvit se můžete v restauraci SKiMU House. Tento z větší části prosklený objekt nabízí nádherný výhled na přilehlé okolí a sjezdovku Pomezky 1000. Vnitřní a venkovní prostor pojme až 110 zákazníků.
Kompletní nabídku doplňuje možnost ubytování nebo dalšího sportovního vyžití ve SkiMU Sport Centru. Zahrát si zde můžete badminton, tenis nebo ricochet. Ubytování je nabízenou v apartmánech pro 4 – 6 osob, s kompletním vybavením pro Váš pobyt.

 

PaintballvHK (www.paintballvhk.cz)
Paintball v Hradci Králové pořádáme již 6 rokem. Naše zázemí se nachází ve Festivalparku v areálu královehradeckého letiště, kde máme pro naše zákazníky připravena dvě hřiště. Velkou výhodou je férové účtování pouze vystřílených kuliček. Zákazníci si u nás mohou zakoupit také dárkové poukazy. Letošním rokem jsme odstartovali mimo jiné i příměstský paintballový tábor pro děti od 10 let. Vedle paintballu je možné si u nás vyzkoušet chůzi na skákacích botách, slack-line, využít foukačky, hvězdice nebo okusit šerm na kládě.

 

Masáže – centrum zdraví Nordic walking Live – Hradec Králové (www.nwlive.cz)
Přijďte udělat něco pro své namáhané tělo i duši. Podpořit regeneraci unavených svalů, detoxikaci zatěžovaného těla, vyčistit hlavu a relaxovat. Uvítáme Vás v centru zdraví Nordic walking Live, jehož cílem je pomáhat Vám dostat se do kondice a podpořit Vás v radosti z pohybu. Naším standardem je využívání masérských a mobilizačních technik na základě Vašich potřeb a doporučení dalších postupů z oblasti výživy a kondičního cvičení. Další informace najdete na stránkách na našich internetových stránkách.

 

Cvrčeksport.cz – Ondřej Špalek (www.cvrceksport.cz)
Internetový obchod s nabídkou sportovního vybavení pro halové sporty. Zejména na florbal a volejbal. V naší nabídce však naleznete i kineziotejpy, tréninkové pomůcky a mnoho dalšího. Po dohodě možnost osobního odběru v Hradci Králové.

© 2008 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode