6. turnaj FLA

Dne 28. 3. 2009 se odehrál v pořadí již 6. turnaj Florbalové ligy amatérů.

Před zahájením turnaje se z celé soutěže odhlásil tým BOWLING BARU PŘEDMĚŘICE.

Zápasy v základních skupinách

 

Joker Team Jaroměř - Sokol Předměřice 1:1
Voříšek - Borovec  
Spojené síly Hradec Králové - Laviny Hradec Králové
2:0
Heger, Moravec  
The Menti Hradec Králové - Kanci Smiřice
1:3
Bílek - Voleský, Dobrev 2  
Myšáci Hradec Králové - Třebechovice
3:2
Solich, Pavel, Vanický - Hájek, Šimon Jonáš  
Tornados Hradec Králové - Joker Team Jaroměř
2:0
Skrovný 2  
Sokol Předměřice junioři - Kanci Smiřice 
0:3
Vašata 2, Voleský  
Laviny Hradec Králové - The Menti
0:1
Sedláček  
Sokol Předměřice - Myšáci Hradec Králové
2:0
Pekárek 2  
Kanci Smiřice - Laviny Hradec Králové
3:0
Dobrev 2, Vašata  
Třebechovice - Sokol Předměřice
0:8
Šplouchal 4, Pekárek, Novák, Štefl  
Myšáci Hradec Králové - Tornados Hradec Králové
0:1
Skrovný  
Spojené síly Hradec Králové - Sokol Předměřice junioři
3:0
Moravec 2, Lorenc   
Tornados Hradec Králové - Třebechovice
3:0
O. Špalek, Hajn 2  
Sokol Předměřice junioři - Laviny Hradec Králové
0:5
Jíra, Veselý, Aubus, Mareček 2   
Joker Team Jaroměř - Myšáci Hradec Králové
0:0
   
Sokol Předměřice - Tornados Hradec Králové
0:2
Skrovný, Hajn  
Spojené síly Hradec Králové - The Menti Hradec Králové
3:1
Moravec, Lorenc, Kuštan - Vlášek  
Třebechovice - Joker Team Jaroměř
1:3
Kubeček - ?  , Šír 2  
Kanci Smiřice - Spojené síly Hradec Králové
0:0
   
The Menti Hradec Králové - Sokol Předměřice junioři
4:0
Bydžovský, R. Zub starší 2, Vlášek

Pořadí ve skupinách po základní části:

 

A SKUPINA        B  SKUPINA      
 1. Kanci 4 9:1 10  1. Tornados  4 8:0 12
 2. Spojené síly 4 8:1 10  2. Sokol  4 11:3 7
 3. The Menti 4 7:6 6  3. Joker Team  4 4:4 5
 4. Laviny 4 5:6 3  4. Myšáci  4 3:5 4
 5. Sokol junioři 4 0:15 0  5. Třebechovice  4 3:17 0

Čtvrtfinále : 

The Menti Hradec Králové - Sokol Předměřice
1:3
Vlášek - Novák, Kaplan , Šplouchal  
Tornados Hradec Králové - Laviny Hradec Králové
1:0
M. Špalek  
Kanci Smiřice - Myšáci Hradec Králové
3:0
Ježek, Voleský, Vašata  
Joker Team Jaroměř - Spojené síly Hradec Králové
0:3
Moravec 2, Heger  

Semifinále :

Kanci Smiřice - Sokol Předměřice
2:1
Vašata, Ježek - Pekárek  

Tornados Hradec Králové - Spojené síly Hradec Králové

2:1
O. Špalek, Skrovný - Hrunka  

o 3. místo :

Sokol Předměřice - Spojené sily Hradec Králové
5:0 
Šplouchal 2, Pekárek, Borovec, Kaplan  

FINÁLE :

Kanci Smiřice - Tornados Hradec Králové
1:5   
Ježek - O. Špalek 2, Skrovný 2, M. Špalek  

 Pořadí týmů na 6. turnaji:

Tým Body
1. Tornados Hradec Králové 14
2. Kanci Smiřice 12
3. Sokol Předměřice 10
4. Spojené síly Hradec Králové 8
5. The Menti Hradec Králové 7
6. Joker Team Jaroměř 6
7. Myšáci Hradec Králové 5
8. Laviny Hradec Králové 4
9. Třebechovice 3
10. Sokol Předměřice junioři 2

 

Pořadí týmů po 6. turnaji:

Tým Body
1. Tornados Hradec Králové 78
2. Kanci Smiřice 59
3. Spojené síly Hradec Králové 51
4. Laviny Hradec Králové 50
5. Myšáci Hradec Králové 45
6. Sokol Předměřice 38
7. Třebechovice 33
8. Joker Team Jaroměř 29
9. The Menti Hradec Králové 20
10. Bowling Bar Předměřice 19
11. Sokol Předměřice junioři 15

 

Tabulka střelců na 6. turnaji

Jméno Tým Zápasy Branky
Radim Šplouchal Sokol Předměříce 7 7
Michal Skrovný Tornados 7 7
Michal Moravec Spojené síly 7 6
Miroslav Pekárek Sokol Předměřice 7 5
Tomáš Vašata Kanci Smiřice 7 5
Marcel Dobrev Kanci Smiřice 7 4
Ondřej Špalek Tornados 7 4
Milan Hajn Tornados 4 3
Kamil Vlášek The Menti 5 3
Libor Voleský Kanci Smiřice 7 3
Ježek Kanci Smiřice 7 3
Jan Mareček Laviny 5 2
Radek Zub starší The Menti 5 2
Radim Šír Joker Team 5 2
Martin Špalek Tornados 7 2
Tomáš Borovec Sokol Předměřice 7 2
Jan Novák Sokol Předměřice 7 2
Pavel Kaplan Sokol Předměřice 7 2
Martin Lorenc Spojené síly 7 2
Dan Heger Spojené síly 7 2
David Kubeček Třebechovice 4 1
Martin Hájek Třebechovice 4 1
Šimon Jonáš Třebechovice 4 1
Tomáš Sedláček The Menti 5 1
Richard Bílek The Menti 5 1
Radek Bydžovský The Menti 5 1
Roman Voříšek Joker Team 5 1
Michal Solich Myšáci 5 1
Jakub Pavel Myšáci 5 1
Petr Vanický Myšáci 5 1
Tomáš Veselý Laviny 5 1
Vladislav Jíra Laviny 5 1
Dušan Aubus Laviny 5 1
Radim Kuštan Spojené síly 7 1
Štefan Hrunka Spojené síly 7 1
David Štefl Sokol Předměřice 7 1

 

© 2008 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode