10. kolo - sobota 21. 3. 2015

10. kolo 2. ligy - sobota 21. 3. 2015

Vítězem druhé ligy se stává nováček soutěže FBC Titáni Pardubice. Do posledního hracího dne vstupovali Titáni jako aktuální leadeři s dvoubodovým náskokem. Nepřipustili žádné drama o prvenství, všechny své zápasy vyhráli a zlaté medaile a pohár si odvezli již po dopolední části. Drama o zbylé medaile a čtvrté postupové místo do baráže se mohlo odehrát ještě v odpolední části, ale Myšáci, Sokol Předměřice i Homolkovi vepři jednou prohráli, takže se nakonec pořadí vůbec nezměnilo a po zdařilé sezoně si stříbro odnášejí Kamikadze a bronz Homolkovi vepři. Předměřický Sokol udržel čtvrtou příčku a zahraje si baráž, Myšáci dvěma výhrami drželi šance, ale končí pátí. Ani na dalších místech se prakticky žádné posuny v pořadí neudály, jen Hroši z Dobrého přeskočili na deváté místo Meteor Hradec Králové a Los Negros z posledního místa skočili na čtrnácté a odsunuly za sebe Piráty a Tlupu ze Dvora Králové. Výraznější drama se alespoň odehrálo v individuálních statistikách, kde se rozhodovalo téměř do posledních minut. O vítězi kanadského bodování nakonec rozhodl pouhý jeden zápas k dobru pro Miloše Macháčka z Kamikadze, když stejný počet 42 bodů (27+15) nasbíral i Jakub Pavel z Myšáků, ale ten odehrál o zápas více. 29 branek nastřílel nejlepší střelec Adam Ježek z Homolkových vepřů a 19 asistencí pasovalo na nejlepšího nahrávače Michal Solicha z Myšáků. Všechny mety mezi golmany posbíral Tomáš Koval z Kamikadze (nejvíce výher, nul a nejlepší průměr) a po zásluze se stal nejlepším brankářem.

 

Sobota 21. 3. 2015 - dopoledne
1. Avengers Předměřice AHF Náchod 1:2
  Šťásek (Martínek) - Schwarz (Anděl), Schwarz (Florian)
2. Titáni Pardubice Meteor Hradec Králové 4:3
  P. Dvořák (Cinko), P. Dvořák (Truhlář), Truhlář (Brett), Berka - P. Bláha (Daňo), P. Bláha (Fiala), P. Bláha
3. Dynamo Malšovice Hroši Dobré 2:2
  Podlipný, Čtvrtečka - O. Svoboda (D. Šmída), Rozínek
4. Los Negros Czech Garbage 5:0
  Hrubeš (M. Ježek), Kratochvíl, Hrubeš (M. Ježek), M. Ježek (Hrubeš), M. Ježek (Kratochvíl)
5. Meteor Hradec Králové Avengers Předměřice 9:2
  Luštinec (Fiala), Luštinec (P. Bláha), Daňo (Tuček), Daňo (P. Vašata), Oldřich Řezníček (Fiala), Daňo (P. Vašata), P. Vašata, Luštinec (Tuček), P. Bláha (Daňo) - V. Toman (F. Ivan), F. Ivan
6. Titáni Pardubice AHF Náchod 2:0
  Krajčír (Berka), Krajčír (Roubal)
7. Los Negros Hroši Dobré 0:3
  Spanilý (Reichert), Matějů (Pašta), O. Svoboda (Mádr)
8. Dynamo Malšovice Czech Garbage 4:3
  Podlipný (Karmín), Suchý (Podlipný), Suchý (Čtvrtečka), Podlipný (Čtvrtečka) - Kunart (Raabenstein), Samek, Januš (Chludil)
9. Titáni Pardubice Avengers Předměřice 4:0
  Berka (Krajčír), M. Svoboda (Kubánek), Truhlář (Kubánek), P. Dvořák (Truhlář)
10. Meteor Hradec Králové AHF Náchod 1:2
  Ondřej Řezníček (Fiala) - Haklička (Florian), Ryrk (Chvátal)
11. Czech Garbage Hroši Dobré 0:3
  D. Šmída z trest. střílení, Řehák (D. Šmída), vlastní Drahoš
12. Los Negros Dynamo Malšovice 2:2
  L. Sokol (Mohelník), M. Ježek (Vyleťal) - Suchý (Čtvrtečka), Suchý (Baďura)

 

Sobota 21. 3. 2015 - odpoledne
1. Tlupa Dvůr Králové Homolkovi vepři 3:5
  Teuber (Machek), Teuber (Jebousek), vlastní M. Šulc - A. Ježek, M. Šulc (Pischel), T. Kopecký (Frühbauer), Samek, M. Šulc (Samek)
2. Myšáci Hradec Králové Marilan Pardubice 2:3
  Marák (Jakub Pavel), Jakub Pavel (Solich) - Takács (Libánský), Libánský, Libánský (Takács)
3. Kamikadze Sokol Předměřice 2:0
  Maléř (R. Sokol), Macháček
4. Piráti FBC Ostroměř 0:5
  Šmejc (Kazda), D. Vojtíšek (Kazda), Varga (Kazda), Kazda (D. Vojtíšek), John (Kazda)
5. Marilan Pardubice Tlupa Dvůr Králové 4:3
  Průšek (Libánský), Nedorost (Průšek), Nedorost (Smola), Libánský - Teuber (Mrázek), Teuber (Stibor), Teuber (Malý)
6. Myšáci Hradec Králové Homolkovi vepři 3:2
  Jakub Pavel (Solich), Jakub Pavel (Solich), Částka (Marák) - Pop (A. Ježek), A. Ježek (Pischel)
7. Piráti Sokol Předměřice 0:5 KONT.
  Kontumováno za nenastoupení týmu k zápasu
8. Kamikadze FBC Ostroměř 3:2
  Maléř (R. Sokol), Macháček (Hitka), Hitka (D. Procházka) - Josef (Varga), Varga (John)
9. Myšáci Hradec Králové Tlupa Dvůr Králové 6:1
  Solich (Jakub Pavel), Solich (Marák), Marák (Solich), Jakub Pavel (Marák), Jakub Pavel (Matuský), Solich (Marák) - Teuber (Jebousek)
10. Marilan Pardubice Homolkovi vepři 1:3
  Libánský (Smola) - A. Ježek (M. Šulc), M. Šulc (A. Ježek), Handl (T. Kopecký)
11. FBC Ostroměř Sokol Předměřice 2:7
  Varga (D. Vojtíšek), Kraus (Varga) - Benda (Hubáček), Benda (Hubáček), Hubáček (Benda), J. Žižka (Lutonský), Knajfl, Ševčík, Benda (J. Žižka)
12. Piráti Kamikadze 0:5 KONT.
  Kontumováno za nenastoupení týmu k zápasu

 

konečná Tabulka 2. ligy po základní části

  Konečná tabulka Zápasy V R P Skóre Body
1. Titáni Pardubice 30 24 2 4 88:32 74
2. Kamikadze 30 23 3 4 84:26 72
3. Homolkovi vepři 30 21 4 5 80:31 67
4. FBC Sokol Předměřice 30 20 4 6 78:34 64
5. Myšáci 30 19 4 7 93:43 61
6. Dynamo Malšovice 30 16 6 8 69:43 54
7. Marilan Pardubice 30 15 4 11 64:62 49
8. AHF Náchod 30 12 8 10 42:46 44
9. FBC Hroši Dobré 30 11 6 13 47:63 39
10. HBK Meteor Hradec Králové 30 11 4 15 53:57 37
11. FBC Ostroměř 30 10 3 17 60:71 33
12. Předměřice Avengers 30 6 2 22 41:90 20
13. Czech Garbage 30 6 2 22 46:100 20
14. Los Negros 30 5 4 21 46:87 19
15. Piráti 30 6 1 23 36:93 19
16. Tlupa Dvůr Králové 30 4 5 21 35:81 17

 * Při stejném počtu bodů rozhodly vzájemné zápasy

 - Postup do baráže o 1. ligu

 

Z vyhlášení základní části 2. ligy FLA

1. tým - FBC Titáni Pardubice (zlatá medaile - postup do baráže)

2. tým - Kamikadze (stříbrná medaile - postup do baráže)

3. tým - Homolkovi vepři (bronzová medaile - postup do baráže)

4. tým - FbC Sokol Předměřice (postup do baráže)

 

Vítěz kan. bodování : Miloš Macháček (Kamikadze) - 42 bodů (27+15) /29 záp.

Nejlepší střelec : Adam Ježek (Homolkovi vepři) - 29 branek/30 zápasů

Nejlepší nahrávač : Michal Solich (Myšáci) - 19 asistencí/26 zápasů

Nejlepší brankář : Tomáš Koval (Kamikadze) - podle vedení FLA

Brankář s nejvíce nulami : Tomáš Koval (Kamikadze) - 13 nul

Brankář s nejlepším průměrem : Tomáš Koval (Kamikadze) - 0,90 branky/zápas

Brankář s nejvíce vítězstvími : Tomáš Koval (Kamikadze) - 22 vítězných zápasů

 

1. All-stars team podle vedení FLA

Tomáš Koval (Kamikadze) - Michal Šupol (Kamikadze), Tomáš Pischel (Homolkovi vepři) - Miloš Macháček (Kamikadze), Michal Solich (Myšáci), Adam Ježek (Homolkovi vepři).

2. All-stars team podle vedení FLA

Aleš Frühbauer (Homolkovi vepři) - Jan Bláha (Sokol Předměřice), Michal Rolín (Dynamo Malšovice) - Jakub Pavel (Myšáci), Roman Truhlář (Titáni Pardubice), Jakub Čtvrtečka (Dynamo Malšovice).
 

 

© 2008 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode