2. kolo - sobota 27. 9. 2014

2. kolo - 2. ligy - sobota 27. 9. 2014

Všechny tři sestoupivší loňské prvoligové týmy Myšáci, Sokol Předměřice a Kamikadze těží ze svých zkušeností v 1. lize a jsou aktuálně v první čtyřce, Sokol a Kamikadze dokonce bez jediné ztráty bodu. Tabulce však zatím vévodí Homolkovi vepři, kteří zůstali loni jen těsně pod barážovými boji a budou zřejmě jedním z nejlepších "čistě druholigových" týmů. O přední příčky se jistě budou prát dva slibní nováčci Titáni Pardubice a FBC Ostroměř. Další nováček Hroši Dobré tentokrát nenavázal na úspěšné první kolo a klesl v tabulce, stejně tak i Marilan Pardubice, který v tomto kole doplatil na úzkou sestavu a po dobrém 1. kole také padá. Dynamo Malšovice jen těsně pronásleduje první čtyřku, ale ke čtyřem výhrám má na kontě i stejný počet proher. Czech Garbage po lepším 1. kole tentokrát všechny zápasy prohrály, týmy na 11. - 15. místě již také dosáhly na první výhry v sezoně, jen poslední AHF Náchod nasbíral dva body za remízy.

 

Sobota 27. 9. 2014 - dopoledne
1. Hroši Dobré Myšáci Hradec Králové 1:3
  Spanilý (D. Šmída) - R. Říčař (Pirkl), R. Říčař (J. Říčař), Solich (Pavel)
2. Czech Garbage Sokol Předměřice 0:3
  Ševčík (Lutonský), Smetana (Benda), Smetana (Benda)
3. Marilan Pardubice FBC Ostroměř 0:3
  Makovec, Šmejc (Varga), John
4. Hroši Dobré Sokol Předměřice 1:3
  O. Svoboda - Smetana, Hubáček (Smetana), Smetana
5. Myšáci Hradec Králové FBC Ostroměř 3:1
  J. Říčař (Pirkl), Solich (Marák), Pavel (Marák) - Šmejc (Varga)
6. Czech Garbage Marilan Pardubice 0:2
  Trojan (Michal Průšek), Trojan (Kramář)
7. Myšáci Hradec Králové Sokol Předměřice 1:2
  Navrátil - Hubáček (Smetana), Lutonský
8. Hroši Dobré Marilan Pardubice 5:3
  Cita, Cita, O. Svoboda (Rozínek), K. Preininger, Spanilý - M. Janeček (Michal Průšek), M. Janeček (Takács), Michal Průšek (Smola)
9. Czech Garbage FBC Ostroměř 1:3
  Januš (Weishaupt) - John (D. Vojtíšek), Šeps (Varga), Šeps (Makovec)
10. Marilan Pardubice Sokol Předměřice 1:5
  Trojan - Hubáček (Benda), Lutonský, Smetana (Benda), Smetana (Hubáček), Smetana (Hubáček)
11. Czech Garbage Myšáci Hradec Králové 2:7
  Soukup, Soukup (Januš) - Pavel (Solich), Solich (Pavel), Marák (Solich), J. Říčař (Matuský), Matuský, Solich (Marák), Marák (Pavel)
12. Hroši Dobré FBC Ostroměř 0:4
  Šeps (M. Vojtíšek), Šmejc, Šeps (Morks), Šmejc (Šeps)

 

Sobota 27. 9. 2014 - odpoledne
1. Homolkovi vepři Los Negros 5:0
  A. Ježek, A. Ježek (Pop), A. Ježek (Pop), M. Šulc (A. Ježek), Pischel (Pop)
2. Tlupa Dvůr Králové Kamikadze 0:3
  D. Procházka (Macháček), Maléř (D. Procházka), Maléř (J. Kopecký)
3. Dynamo Malšovice Piráti 2:1
  Čtvrtečka, J. Janeček (Rolín) - Frýdl (Bendl)
4. Homolkovi vepři Kamikadze 1:2
  M. Šulc (A. Ježek) - Kašpar (Kraus), Macháček (D. Procházka)
5. Los Negros Piráti 4:1
  Adámek (Beneš), Adámek, Nebeský (Beneš), Budín (Mohyla) - Krotil (Frýdl)
6. Tlupa Dvůr Králové Dynamo Malšovice 0:6
  Čtvrtečka (J. Janeček), K. Drtina (Karmín), K. Drtina (Baďura), K. Drtina (J. Janeček), Baďura (J. Janeček), Čtvrtečka (K. Drtina)
7. Los Negros Kamikadze 3:4
  Nebeský, Mohyla (Kinzel), Adámek (Kinzel) - Hitka (J. Kopecký), J. Kopecký (Šupol), Maléř (D. Procházka), Macháček (J. Kopecký)
8. Homolkovi vepři Dynamo Malšovice 3:1
  A. Ježek (M. Šulc), A. Ježek, A. Ježek (Jablonský) - Čtvrtečka (Rolín)
9. Tlupa Dvůr Králové Piráti 0:2
  Mikyska (Manc), Mikyska (Krotil)
10. Dynamo Malšovice Kamikadze 1:4
  J. Janeček (Čtvrtečka) - D. Procházka (Koval), D. Procházka (Macháček), Macháček (D. Procházka), Kašpar
11. Tlupa Dvůr Králové Los Negros 2:2
  Jirkovský (Kavan), Machek (Heřmanský) - Budín (Adámek), Mohyla (Adámek)
12. Homolkovi vepři Piráti 5:1
  Jablonský (M. Šulc), Homolka (T. Kopecký), A. Ježek (Pischel), M. Šulc (Jablonský), A. Ježek - Mikyska (Manc)

 

  Průběžná tabulka Zápasy V R P Skóre Body
1. Homolkovi vepři 8 7 0 1 28:7 21
2. Myšáci 8 5 1 2 26:12 16
3. FBC Sokol Předměřice 4 4 0 0 13:3 12
4. Kamikadze 4 4 0 0 13:5 12
5. Dynamo Malšovice 8 4 0 4 19:14 12
6. Titáni Pardubice 4 3 1 0 10:4 10
7. FBC Hroši Dobré 8 3 1 4 12:19 10
8. FBC Ostroměř 4 3 0 1 11:4 9
9. Marilan Pardubice 8 3 0 5 12:20 9
10. Czech Garbage 8 2 0 6 11:26 6
11. Tlupa Dvůr Králové 8 1 2 5 10:18 5
12. Los Negros 8 1 2 5 15:26 5
13. HBK Meteor Hradec Králové 4 1 1 2 6:12 4
14. Piráti 4 1 0 3 5:11 3
15. Předměřice Avengers 4 1 0 3 8:15 3
16. AHF Náchod 4 0 2 2 4:7 2

 

© 2008 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode