7. kolo - neděle 18. 1. 2015

Neděle 18. 1. 2015 - dopoledne
1. Los Negros Homolkovi vepři 1:4
  Adámek - A. Ježek (M. Šulc), A. Ježek (Pischel), M. Šulc (Jablonský), M. Šulc (A. Ježek)
2. Kamikadze Tlupa Dvůr Králové 3:0
  J. Kopecký (Kašpar), Maléř (J. Kopecký), Macháček (Koval)
3. Piráti Dynamo Malšovice 0:4
  Čtvrtečka (Podlipný), Podlipný (Karmín), Branda (Smolík), Čtvrtečka (Karmín)
4. Kamikadze Homolkovi vepři 2:3
  Šupol (Kraus), Macháček (Hejna) - M. Šulc (Pischel), Pop, M. Šulc (Jablonský)
5. Piráti Los Negros 3:2
  Manc, Manc (Krotil), Horák - Mohyla (Adámek), Adámek
6. Dynamo Malšovice Tlupa Dvůr Králové 2:0
  Podlipný, Janeček (Karmín)
7. Kamikadze Los Negros 1:2
  Hejna (Macháček) - Mohyla (Adámek), Daněk (Jandík)
8. Dynamo Malšovice Homolkovi vepři 1:1
  Ferbas (K. Drtina) - Jablonský
9. Piráti Tlupa Dvůr Králové 5:3
  Horák (Krček), Krček (Horák), Krček (Krotil), Krček (Frýdl), Frýdl (Manc) - Machek, M. Dostál, Kavan
10. Kamikadze Dynamo Malšovice 3:1
  Hejna, Macháček (D. Procházka), D. Procházka - Branda (K. Drtina)
11. Los Negros Tlupa Dvůr Králové 3:0
  Adámek (Mohyla), Mohyla, Mohyla (Daněk)
12. Piráti Homolkovi vepři 0:2
  Pop (Pazdera), Pazdera (A. Ježek)

 

Neděle 18. 1. 2015 - odpoledne
1. Myšáci Hradec Králové Hroši Dobré 1:2
  Částka (Matuský) - Vidlák (O. Svoboda), O. Svoboda (Vidlák)
2. Sokol Předměřice Czech Garbage 4:0
  Bláha (Klaban), Klaban (Dohnal), Lučan, Bláha
3. FBC Ostroměř Marilan Pardubice 1:2
  John (Morks) - Průšek (Virt), Bartůněk (Ondráček)
4. Sokol Předměřice Hroši Dobré 2:1
  Klaban (Lutonský), Lutonský (Bláha) - O. Preininger (D. Šmída)
5. FBC Ostroměř Myšáci Hradec Králové 3:4
  Šeps, John, Kazda (Michálek) - Jakub Pavel, Solich, Jakub Pavel (Solich), Jakub Pavel (Solich)
6. Marilan Pardubice Czech Garbage 3:2
  Průšek (Virt), Virt (Bartůněk), Nedorost (Takács) - Weishaupt (Raabenstein), Slezar (Píše)
7. Sokol Předměřice Myšáci Hradec Králové 0:0
   
8. Marilan Pardubice Hroši Dobré 4:2
  Virt, Průšek (Makrlík), Makrlík, Smola - Vidlák (Rozínek), O. Preininger
9. FBC Ostroměř Czech Garbage 0:3
  Raabenstein (Slezar), Slezar (Kunart), Raabenstein (Slezar)
10. Sokol Předměřice Marilan Pardubice 3:4
  Klaban (J. Žižka), Řeháček (Dohnal), Jašík (Dohnal) - Ondráček (Bartůněk), Makrlík, Virt, Makrlík (Virt)
11. Myšáci Hradec Králové Czech Garbage 5:0
  Solich (Pacák), Jedlička (Solich), R. Říčař (Jež), Jakub Pavel (Solich), Jakub Pavel (P. Navrátil)
12. FBC Ostroměř Hroši Dobré 4:1
  John (D. Vojtíšek), D. Vojtíšek, John (Šmejc), Kraus (Kazda) - Vidlák (O. Preininger)

 

  Průběžná tabulka Zápasy V R P Skóre Body
1. Homolkovi vepři 23 17 3 3 64:21 54
2. Kamikadze 19 14 2 3 53:19 44
3. Titáni Pardubice 19 14 2 3 52:20 44
4. Myšáci 23 13 4 6 65:32 43
5. FBC Sokol Předměřice 19 13 3 3 46:19 42
6. Dynamo Malšovice 23 12 4 7 50:28 40
7. Marilan Pardubice 23 10 4 9 40:45 34
8. HBK Meteor Hradec Králové 19 9 2 8 33:36 29
9. AHF Náchod 19 7 7 5 27:28 28
10. FBC Hroši Dobré 23 8 4 11 33:47 28
11. FBC Ostroměř 19 7 1 11 35:43 22
12. Czech Garbage 23 5 2 16 38:76 17
13. Piráti 19 5 0 14 27:52 15
14. Los Negros 23 4 3 16 33:67 15
15. Předměřice Avengers 19 4 1 14 23:51 13
16. Tlupa Dvůr Králové 23 3 4 16 25:60 13

 - jistý postup do baráže o 1. ligu

 - šance na postup do baráže o 1. ligu

 - jistý konec po základní části

© 2008 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode