Přehledy trestů podle týmů 2. ligy - po základní části

  Název týmu Zápasy Trest. min.
1. Homolkovi vepři 30 22
2. FBC Sokol Předměřice 30 26
  Myšáci Hradec Králové 30 26
4. Tlupa Dvůr Králové nad Labem 30 28
5. Kamikadze 30 30
  AHF Náchod 30 30
7. Los Negros 30 32
8. Marilan Pardubice 30 34
9. Titáni Pardubice 30 36
10. Piráti 30 42
11. FBC Hroši Dobré 30 47
12. Czech Garbage 30 55
13. Avengers FbC Sokol Předměřice 30 57
14. FBC Ostroměř 30 95
15. Dynamo Malšovice 30 121
16. HBK Meteor Hradec Králové 30 135

 

Přehledy trestů podle hráčů 2. ligy - Po základní části

 
Jméno
Tým Zápasy TM
1. Pavel Fiala  Meteor Hradec 29 45
2. Dominik Michálek Ostroměř 25 35
3. Radek Baďura Dynamo Malšovice 25 31
4. Petr Píše  Czech Garbage 16 27
5. Martin Vojtíšek Ostroměř 30 20
6. Jan Podlipný Dynamo Malšovice 22 16
7. Petr Bláha Meteor Hradec 26 16
8. Pavel Kožíšek  Meteor Hradec 30 16
9. Jan Valášek  Avengers Předměřice 20 14
10. Lukáš Heteš Piráti 21 14
11. Michal Rolín  Dynamo Malšovice 30 14
12. Václav Toman Avengers Předměřice 22 13
13. Jaroslav Heteš Piráti 27 12
14. Radek Marx  Dynamo Malšovice 24 10
15. Martin Ježek Los Negros 25 10
16. Petr Dušek   AHF Náchod 27 10
  Karel Drtina  Dynamo Malšovice 27 10
18. David Procházka Kamikadze 29 10
19. Jakub Čtvrtečka Dynamo Malšovice 30 10
20. Miroslav Matějů Hroši Dobré 26 9
21. Ondřej Kosina Meteor Hradec 12 8
22. Jiří Tuček Meteor Hradec 19 8
23. Radek Cinko Titáni Pardubice 26 8
24. Ondřej Daněk Los Negros 27 8
25. Jakub Marek Czech Garbage 30 8
  Martin Smola   Marilan Pardubice 30 8
  Ondřej Řezníček  Meteor Hradec 30 8
  Dominik Vojtíšek  Ostroměř 30 8
  Šimon Machek  Tlupa Dvůr Králové 30 8
30. Jiří Sehnoutka Dynamo Malšovice 10 6
31. Otakar Bartůněk Marilan Pardubice 11 6
  Michal Reček Meteor Hradec 11 6
33. Jakub Jebousek Tlupa Dvůr Králové 15 6
34. Petr Vašata Meteor Hradec 18 6
35. Petr Suchý Dynamo Malšovice 19 6
  Michal Krotil Piráti 19 6
37. Martin Weishaupt Czech Garbage 20 6
38. Lukáš Morks Ostroměř 21 6
39. Michal Polák AHF Náchod 23 6
  Zdeněk Vozár Avengers Předměřice 23 6
  Ondřej Bláha Avengers Předměřice 23 6
  Jakub Říha   Marilan Pardubice 23 6
43. Lukáš Daňo Meteor Hradec 24 6
44. Lukáš Kraus Kamikadze 25 6
45. Martin Pašta Hroši Dobré 26 6
  Oldřich Řezníček Meteor Hradec 26 6
  Jaromír Pacák Myšáci 26 6
  Marek Varga Ostroměř 26 6
49. Martin Ivan Avengers Předměřice 27 6
  Jaroslav Manc  Piráti 27 6
51. Petr Maléř   Kamikadze 29 6
52. Adam Ježek   Homolkovi vepři 30 6
  Kryštof Preininger Hroši Dobré 30 6

© 2008 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode