7. turnaj FLA

Dne 2. KVĚTNA 2009 se opět v Předměřické hale konal již sedmý - předposlední turnaj Florbalové ligy amatérů. Nyní již jen za účati 9 týmů. Tým Třebechovic se na poslední chvíli odhlásil z důvodu početné marodky a tým Bowling Baru skončil již před šestým turnajem.

Zápasy v základních skupinách :

Balíci z PPL Hradec Králové - Myšáci Hradec Králové 0:3
 2x Solich, Pirkl  
Joker Team Jaroměr - Laviny Hradec Králové 0:4
 3x Macola, Mareček  
Sokol Předměřice junioři - Spojené síly Hradec Králové 0:4
 2x Vašata, 2x Moravec  
Tornados Hradec Králové - Balíci z PPL Hradec Králové 2:0
 2x Skrovný  
Kanci Smiřice - Joker Team Jaroměř 2:1
 2x Dobrev - Jeřábek  
Laviny Hradec Králové - Sokol Předměřice junioři 5:0
 2x Macola, 2x Mareček, Aubus  
Sokol Předměřice - Myšáci Hradec Králové 0:2
 Pavel, Prokšík  
Sokol Předměřice junioři - Kanci Smiřice 0:4
 Dušánek, Rauer  
Spojené síly Hradec Králové - Laviny Hradec Králové 0:1
 Mareček  
Tornados Hradec Králové - Sokol Předměřice 3:0
 Bouz, Skrovný, Špalek  
Kanci Smiřice - Spojené síly Hradec Králové 1:0
 Dobrev  
Joker Team Jaroměř - Sokol Předměřice junioři 7:0
 2x Šubrt, 2x Šírl, Valášek, Glos, Jeřábek  
Myšáci Hradec Králové - Tornados Hradec Králové 2:2
 Brejcha, Prokšík - 2x Bleha  
Laviny Hradec Králové - Kanci Smiřice 2:0
 Jirásek, Aubus  
Sokol Předměřice - Balíci z PPL Hradec Králové 3:2
 2x Šplouchal, Lejsek - 2x R. Zub  
Spojené síly Hradec Králové - Joker Team Jaroměř 2:3
 2x Heger - Valášek, Šubrt, Šír  

  Pořadí ve skupinách po základní části:

A. Skupina       B: Skupina      
1. Myšáci 3 7:2 7 1. Laviny 4 12:0 12
2. Tornados 3 7:2 7 2. Kanci Smiřice 4 7:3 9
3. Sokol Předměřice 3 3:7 3 3. Joker Team 4 11:8 6
4. Balíci z PPL 3 2:8 0 4. Spojené síly 4 6:5 3
          5. Sokol junioři 4 0:20 0

Čtvrtfinále :

Sokol Předměřice - Kanci Smiřice                                  1:5
 Loskot - 3x Dobrev, Vašata, Dušánek  
Laviny Hradec Králové - Balíci z PPL Hradec Králové 3:0
 2x Aubus, Macola  
Myšáci Hradec Králové - Spojené síly Hradec Králové 2:1 sn
 Prokšík, Brejcha - Moravec  
Joker Team Jaroměř - Tornados Hradec Králové 0:3
 Jakoubek, Bleha, Skrovný  

Semifinále :

Myšáci Hradec Králové - Kanci Smiřice                3:1
 2x Prokšík, Solich - Dobrev  
Tornados Hradec Králové - Laviny Hradec Králové 2:1
 Bouz, Bleha - Marek  

o 3. místo :

Kanci Smiřice - Laviny Hradec Králové                 0:1
 Mareček  

Finále :

Myšáci Hradec Králové - Tornados Hradec Králové                        2:1 pp
 Pirkl, Brejcha - Jakoubek  

 

Pořadí týmů na 7. turnaji:

Tým Body
1. Myšáci Hradec Králové 13
2. Tornados Hradec Králové 11
3. Laviny Hradec Králové 9
4. Kanci Smiřice 7
5. Joker Team Jaroměř 6
6. Spojené síly Hradec Králové 5
7. Sokol Předměřice 4
8. Balíci z PPL 3
9. Sokol Předměřice junioři 2

 

Pořadí týmů po 7. turnaji:

Tým Body
1. Tornados Hradec Králové 89
2. Kanci Smiřice 66
3. Laviny Hradec Králové 59
4. Myšáci Hradec Králové 58
5. Spojené síly Hradec Králové 56
6. Sokol Předměřice 42
7. Joker Team Jaroměř 35
8. Třebechovice 33
9. Balíci z PPL 23
10. Bowling Bar Předměřice 19
11. Sokol Předměřice junioři 17

 

Tabulka střelců na 7. turnaji

Jméno Tým Zápasy Branky
Marcel Dobrev Kanci Smiřice 7 7
Pavel Macola Laviny Hradec Králové 7 6
Pavel Prokšík Myšáci Hradec Králové 6 5
Jan Mareček Laviny Hradec Králové 7 5
Michal Skrovný Tornados Hradec Králové 6 4
Jarda Bleha Tornados Hradec Králové 6 4
Dušan Aubus Laviny Hradec Králové 7 4
Michal Moravec Spojené síly Hradec Králové 5 3
Radim Šír Joker Team Jaroměř 5 3
Jaroslav Šubrt Joker Team Jaroměř 5 3
Karel Brejcha Myšáci Hradec Králové 6 3
Michal Solich Myšáci Hradec Králové 6 3
Radim Šplouchal Sokol Předměřice 4 2
Radek Zub Balíci z PPL 4 2
Dan Heger Spojené síly Hradec Králové 5 2
Miloslav Jeřábek Joker Team Jaroměř 5 2
Martin Valášek Joker Team Jaroměř 5 2
Roman Vašata Spojené síly Hradec Králové 5 2
Tomáš Bouz Tornados Hradec Králové 6 2
Tomáš Jakoubek Tornados Hradec Králové 6 2
Jan Pirkl Myšáci Hradec Králové 6 2
Jiří Dušánek Kanci Smiřice 7 2
Václav Loskot Sokol Předměřice 4 1
Pavel Lejsek Sokol Předměřice 4 1
Pavel Glos Joker Team Jaroměř 5 1
Jakub Pavel Myšáci Hradec Králové 6 1
Ondřej Špalek Tornados Hradec Králové 6 1
Milan Jirásek Laviny Hradec Králové 7 1
Michal Marek Laviny Hradec Králové 7 1
Petr Rauer Kanci Smiřice 7 1
Tomáš Vašata Kanci Smiřice 7 1

 

© 2008 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode