konečné Přehledy trestů podle týmů 2. ligy

  Název týmu Zápasy Trestné minuty
1. Kanárci 30 12
2. Hroši Dobré 30 18
3. Joker Team Jaroměř 30 24
  AHF Náchod 30 24
5. Los Negros 30 26
6. Sokol Nová Paka 30 28
7. FBC Dobruška 30 30
8. Barbaři Hradec Králové 30 34
9. Hvězdy Česká Skalice 35 38
10. Dynamo Malšovice 1991 30 51
11. Myšáci Hradec Králové 35 53
12. ZTP 30 57
13. Black Riders 35 59
14. Těsně vedle 30 76
15. Czech Garbage 30 94
16. HBK Meteor Hradec Králové 30 99

 

konečné Přehledy trestů podle hráčů 2. ligy

  Jméno Tým Zápasy TM
1. René Josef Czech Garbage 30 54
2. Ondřej Řezníček Meteor Hradec 30 37
3. Jan Kubec Těsně vedle 22 34
4. Tomáš Anděl ZTP 20 25
5. Jan Borovec Black Riders 27 18
6. Pavel Kožíšek Meteor Hradec 30 16
7. Lukáš Vyhleďal Těsně vedle 30 14
8. Vladimír Branda Dynamo Malšovice 19 13
9. Jakub Moravec Black Riders 30 13
10. Jan Raabenstein Czech Garbage 22 12
11. David Píše Czech Garbage 30 10
  Jakub Marek Czech Garbage 30 10
13. Jiří Tuček Meteor Hradec 15 8
14. Vladimír Pavlík Barbaři 20 8
15. Ondřej Baroch Těsně vedle 23 8
16. Vojtěch Herel Barbaři 26 8
  Radek Baďura Dynamo Malšovice 26 8
  Michal Solich Myšáci 26 8
19. Roman Kučera Sokol Nová Paka 27 8
20. Lukáš Holub Barbaři 30 8
  Jan Kopecký Česká Skalice 30 8
  Tomáš Pecen Hroši Dobré 30 8
  Martin Dolnák Meteor Hradec 30 8
  Tomáš Krejsa ZTP 30 8
25. Michal Šrajbr Česká Skalice 13 6
26. Josef Tošovský Black Riders 19 6
27. Tobiáš Jerie Black Riders 22 6
28. Jan Marák Myšáci 23 6
29. Týna Mitisková Joker Team 25 6
  Rudolf Bartoš Myšáci 25 6
31. Jan Jonáš Dynamo Malšovice 26 6
  Jaroslav Klaban Dynamo Malšovice 26 6
  Jan Pirkl Myšáci 26 6
34. Sebastian Rykr AHF Náchod 30 6
  Lukáš Práza Dobruška 30 6
  Michal Rolín Dynamo Malšovice 30 6
  Martin Budín Los Negros 30 6
  Radek Kučera Sokol Nová Paka 30 6
39. Jiří Urban Joker Team 8 4
  Martin Fejgl Meteor Hradec 8 4
41. Petr Bláha Meteor Hradec 11 4
42. David Stoklas Myšáci 13 4
43. Petr Suchý Dynamo Malšovice 14 4
  Tomáš Rýznar Kanárci 14 4
  Jiří Hůza ZTP 14 4
46. Václav Moravec Dobruška 15 4
47. Petr Dušek AHF Náchod 16 4
48. Ondřej Kvasil Black Riders 18 4
  Tomáš Hornych Česká Skalice 18 4
50. Marcel Zajíc Barbaři 19 4
  Jan Flégl Dobruška 19 4
  Karel Jindříšek Joker Team 19 4
  Roman Hanzlík Těsně vedle 19 4
54. Tomáš Magyar Barbaři 22 4
  Martin Maršík Česká Skalice 22 4
56. Jan Švorc Dobruška 25 4
  Robin Říčař Myšáci 25 4
58. Lukáš Daňo Meteor Hradec 26 4
  Jiří Hejna Těsně vedle 26 4
  Jan Višňák ZTP 26 4
61. Tomáš Adámek Los Negros 27 4
  Jaromír Pacák Myšáci 27 4
63. Michael Bílek Česká Skalice 30 4
  Pavel Dostál Česká Skalice 30 4
  Jaroslav Moravec Dobruška 30 4
  Pavel Fiala Meteor Hradec 30 4
  Zdeněk Mašek Sokol Nová Paka 30 4
  Martin Vašš ZTP 30 4

 

 

 

© 2008 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode