propozice ke stažení: pozvánka - pohár FLA HK 2009-10.pdf (754,8 kB)

Pořadatel: Florbalová liga amatérů Hradec Králové o. s.

Účastníci: 12 týmů

Přihlášky: flahk@seznam.cz

Kontaktní osoby: Jiří Zedka 608 332 058, Ondřej Špalek 777 077 651

Uzávěrka: 28. 2. 2010

Startovné: 1700 Kč (zahrnuje pronájem haly, rozhodčí, 11x porci guláše na tým,ceny)

Počet hráčů: 5 + 1

Pravidla: dle platných pravidel ČFbÚ s následujícími výjimkami: změna času (viz. hrací doba), kapitán mužstva nemusí být označený páskou, tresty budou sníženy: dvouminutové vyloučení sníženo na jednominutové, pětiminutové vyloučení sníženo na tříminutové vyloučení

Hrací doba:  1x 15 minut, hrubý čas, poslední minuta čistý čas, čase se bude zastavovat pouze při vstřelení branky, vyloučení, zapískání rozhodčích. Týmu je povoleno si vzít oddechový čas.

Rozhodčí: delegování rozhodčí z České florbalové unie

Hrací systém: mužstva rozdělena do 3 skupin po 4 týmech. Do vyřazovací části postupují vždy 1. a 2. tým z tabulky + 2 nejlepší týmy ze třetích míst v tabulkách. Postupující týmy do play-off budou nasazeny dle následujícího klíče. Na 1. – 3. místě budou vítězové skupiny (rozhodují body, skóre, vstřelené branky). Na 4. – 8. místě pak ostatní postupující týmy (rozhodují body, skóre, vstřelené branky). V semifinále pak opět nasazení nejlepší postupující proti nejhoršímu a 2 nejlepší postupující pro 3 nejlepšímu postupujícímu. Turnaj je zakončený finálem a zápasem o 3. Místo

Bodování: v základní skupině se za vítězství počítají 3 body, za remízu 1 bod. V zápasech play-off se v případě remízy pojedou 3 nájezdy na každé straně. Nerozhodne-li se, pak pojede střídavě vždy jeden a jeden hráč z každého týmu. (do statistik se proměněné nájezdy nezapočítávají)

O umístění v základních skupinách rozhoduje: počet bodů, vzájemná utkání, brankový rozdíl ze součtu vstřelených a obdržených branek ze všech zápasů (vyšší číslo vyhrává), vyšší počet vstřelených branek, los

Protesty a sporné situace: budou řešeni dohodou mezi rozhodčími, kapitány hrajících týmů a pořadateli turnaje.

Ceny: pohár za 1. – 3. místo, medaile; vítěz kanadského bodování, nejlepší střelec, nejlepší brankář

Šatny: společné pro 2 mužstva, rozdělení bude upřesněno na místě

Občerstvení: v Bowling baru v prostorách sportovní haly v Předměřicích