Výsledky

ROZPIS ZÁPASŮ V ZÁKLADNÍCH SKUPINÁCH

A1–A3 FBC Demons Smiřický rum 0:2
  Schwarz, Kocián (Vébr)
A2–A4 Hradečtí Vikingové Piráti 2:0
  Špičan (Košťál), vlastní Kúrka
B1–B3 Patapuf Padubice FBC Sokol Předměřice 4:2
  vlastní Merxbauer, Antoš, F. Hofman (Antoš), F. Hofman - Hubáček (Rolín), Solnička (Gregor)
B2–B4 Spojené síly SK Lev Chotěboř 2:0
  Š. Hrunka (Mejstřík), D. Heger (Mlynář)
C1–C3 FBC Tornados FBC Mechov 1:0
  Pova (Jakoubek)
C2–C4 Holba Team Kamikadze 2:1
  J. Anderle, Brablc (F. Anderle) - Kašpar (Medáček)
A1–A2 FBC Demons Hradečtí Vikingové 2:2
  Chlíbek (Štolba), Štolba - T. Hofman (Hrbáč), Bek (Hrbáč)
A3–A4 Smiřický rum Piráti 2:0
  Rákosník (Schwarz), Vébr
B1–B2 Patapuf Padubice Spojené síly 4:1
  R. Zdeněk (Antoš), F. Hofman, F. Hofman (Antoš), Antoš (F. Hofman) - Bureš (Česenek)
B3–B4 FBC Sokol Předměřice SK Lev Chotěboř 1:1
  Solnička (Gregor) - Ptáček (Rauzr)
C1–C2 FBC Tornados Holba Team 2:2
  Jakoubek (Pova), O. Špalek (Skrovný) - Nemrava (J. Anderle), Kotvan
C3–C4 FBC Mechov Kamikadze 1:4
  Filipek (Vohralík) - Štefl (Hušek), Medáček (Štefl), Medáček (Polášek), Kašpar
A1–A4 FBC Demons Piráti 5:0
  Bažant (Krejsa), Štolba (Chlíbek), Š. Špryňar (Žabka), Bažant (Krejsa), Štolba (Chlíbek)
A2-A3 Hradečtí Vikingové Smiřický rum 4:2
  P. Zeman (Košťál), Pavlík (T. Hofman), Pavlík (Špičan), Pavlík - Schwarz, Schwarz (Kocián)
B1–B4 Patapuf Padubice SK Lev Chotěboř 1:2
  Antoš (R. Zdeněk) - Ptáček (Klement), Hošek
B2–B3 Spojené síly FBC Sokol Předměřice 1:3
  D. Heger (Mejstřík) - Gregor (Solnička), Hubáček (Solnička), Rolín (Gregor)
C1–C4 FBC Tornados Kamikadze 1:2
  Skrovný (O. Špalek) - Medáček, Medáček (Kraus)
C2–C3 Holba Team FBC Mechov 9:1
  Brablc (Flašar), Nemrava (J. Anderle), F. Anderle, J. Anderle (Kotvan), Novák (Brablc), Nemrava (Novák), Novák (Brablc), Nemrava, Flašar (Novák) - Říha (T. Černý)

TABULKY po základní části

Skupina A:

  Tým Zápasy V R P skóre body
1. Vikingové 3 2 1 0 8:4 7
2. Smiřice 3 2 0 1 6:4 6
3. Demons 3 1 1 1 7:4 4
4. Piráti 3 0 0 3 0:9 0

Skupina B:

  Tým Zápasy V R P skóre body
1. Patapuf 3 2 0 1 9:5 6
2. Předměřice 3 1 1 1 6:6 4
3. Chotěboř 3 1 1 1 3:4 4
4. Spojené síly 3 1 0 2 4:7 3

 Skupina C:

  Tým Zápasy V R P skóre body
1. Holba Team 3 2 1 0 13:4 7
2. Kamikadze 3 2 0 1 7:4 6
3. Tornados 3 1 1 1 4:4 4
4. Mechov 3 0 0 3 2:14 0

 

 

Play off - čtvrtfinále

1. – 8. Holba Team FBC Tornados 1:2 v prodl.
  J. Anderle - Skrovný (Zedka), Skrovný (Pova)
2. – 7. Hradečtí Vikingové FBC Sokol Předměřice 3:4
  Pavlík (T. Hofman), T. Hofman (Špičan), P. Zeman tr. stříl. - Šimek (Dostál), Hubáček (Merxbauer), Solnička (Gregor), Gregor
3. – 6. Patapuf Pardubice FBC Demons 1:0
  R. Zdeněk (Antoš)
4. – 5. Kamikadze Smiřický Rum 6:0
  Medáček, Polášek (Medáček), Medáček (Polášek), Polášek (Kašpar), Kraus (Hitka), Krajčí
   
 

Play off - semifinále

1. FBC Tornados Patapuf Pardubice 0:2
  Antoš (Machút), Machút (Antoš)
2. FBC Sokol Předměřice Kamikadze 2:3 v prodl.
  Gregor (Šimek), Gregor (Solnička) - Hitka, Medáček (Krajčí), Kašpar
   
 

Zápas o 3. místo

  FBC Tornados FBC Sokol Předměřice 2:0
  Dušek (O. Špalek), Bouz (Pova)
   
 

FINÁLE

  Patapuf Pardubice Kamikadze 3:2
  F. Hofman, F. Hofman (Majer), Antoš (R. Zdeněk) - Polášek (Hušek), Kašpar (Kraus)
  Tým na konečném pořadí Zápasy
1. Patapuf Pardubice 6
2. Kamikadze 6
3. FBC Tornados Hradec Králové 6
4. FBC Sokol Předměřice 6
5. Holba Team 4
6. Hradečtí Vikingové 4
7. Smiřický Rum 4
8. FBC Demons 4
9. SK Lev Chotěboř 3
10. Spojené síly 3
11. FBC Mechov 3
12. Piráti 3

 

© 2008 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode