Výsledky

ROZPIS ZÁPASŮ V ZÁKLADNÍCH SKUPINÁCH

A2–A5 Czech Garbage FBC Demons 3:1
  Doubrava (Marek), Kycelt, Ročeň - Krejsa (M. Šlenc)
A3-A4 FBC Tornados Homolkovi Vepři 3:1
  Skrovný, Skrovný, Gregor (Skrovný) - Šulc (Pop)
B2–B5 Dynamo Malšovice Draci Trutnov 2:0
  Bačina (Ferbas), Drtina
B3-B4 Hradečtí Vikingové Sokol Předměřice 1:0
  Medáček
A5-A3 FBC Demons FBC Tornados 1:6
  Žabka (Vašš) - Jakoubek (Vodák), Gregor (Skrovný), Gregor, Jakoubek (Gregor), Skrovný (Gregor), Gregor (Skrovný)
A1-A2 Varnsdorf B Czech Garbage 5:1
  Hušek (Škeřík), Krajčí (F. Lahučký), Hušek (Krajčí), Smutný (Lehký), Lehký (F. Lahučký) - Slezar (Raabenstein)
B5-B3 Draci Trutnov Hradečtí Vikingové 0:3
  Medáček (Polášek), Hrbáč (Špičan), Košťál
B1–B2 Holba Team Dynamo Malšovice 0:0
   
A3-A1 FBC Tornados Varnsdorf B 2:1
  Gregor, Jakoubek z trest. střílení - F. Lahučký (Lehký)
A4-A5 Homolkovi Vepři FBC Demons 1:0
  Pischel
B3–B1 Hradečtí Vikingové Holba Team 1:2
  Medáček - Chladil (Kilčický), Chladil (Patch)
B4–B5 Sokol Předměřice Draci Trutnov 0:0
   
A1–A4 Varnsdorf B Homolkovi Vepři 4:0
  Lehký (Hušek), Lehký (F. Lahučký), Krajčí (Lehký), Lehký (F. Lahučký)
A2-A3 Czech Garbage FBC Tornados 0:4
  Bouz, Gregor (Jakoubek), Skrovný (Gregor), Bouz (Skrovný)
B1–B4 Holba Team Sokol Předměřice 1:2
  Vlček (Vašíček) - Klaban (Měsíček), Brejcha (Hubáček)
B2–B3 Dynamo Malšovice Hradečtí Vikingové 0:0
   
A4-A2 Homolkovi Vepři Czech Garbage 2:2
  Ježek (Handl), Pop (Šulc) - Ročeň, Ročeň
A5-A1 FBC Demons Varnsdorf B 2:2
  M. Šlenc (Souček), Štolba (M. Šlenc) - Lehký (F. Lahučký), Škeřík (F. Lahučký)
B4-B2 Sokol Předměřice Dynamo Malšovice 2:0
  Brejcha (Hubáček), Beránek (Brejcha)
B5-B1 Draci Trutnov Holba Team 1:4
  Vyhnálek - Chladil (Kilčický), Patch (Kilčický), Zgarba (Andrle), Vlček (Kilčický)

TABULKY po základní části

Skupina A:

  Tým Zápasy V R P skóre body
1. FBC Tornados 4 4 0 0 15:3 12
2. Varnsdorf B 4 2 1 1 12:5 7
3. Czech Garbage 4 1 1 2 6:10 4
4. Homolkovi vepři 4 1 1 2 4:9 4
5. FBC Demons 4 0 1 3 4:12 1

Skupina B:

  Tým Zápasy V R P skóre body
1. Holba Team 4 2 1 1 7:4 7
2. Hradečtí Vikingové 4 2 1 1 5:2 7
3. Sokol Předměřice 4 2 1 1 4:2 7
4. Dynamo Malšovice 4 1 2 1 2:2 5
5. Draci Trutnov 4 0 1 3 1:9 1

 

Play off - Čtvrtfinále - časy/pořadí zápasů může být změněno podle týmů končících v zákl. skupinách !!!

ČT1 FBC Tornados Dynamo Malšovice 5:0
  Jakoubek (O. Špalek), Jakoubek (Skrovný), Janeček (Bouz), Vodák (Jakoubek), Skrovný (Jakoubek)
ČT2 Holba Team Homolkovi vepři 1:0
  Janíček (Papadopulos)
ČT3 FBC Varnsdorf B Sokol Předměřice 3:1
  F. Lahučký (Lehký), Hušek (F. Lahučký), Hušek (Lehký) - Brejcha (Hellmann)
ČT4 Hradečtí Vikingové Czech Garbage 5:1
  Medáček (Košťál), Košťál (Polášek), Štefl (Hrbáč), Medáček (Polášek), Košťál (Štefl) - Ročeň (Kycelt)

Play-off semifinále

SEM1 FBC Tornados Hradečtí Vikingové 3:0
  Bouz (Jakoubek), Jakoubek (Gregor), Jakoubek (Skrovný)
SEM2 Holba Team FBC Varnsdorf B 4:1
  Patch (Zgarba), Zgarba (Andrle), Andrle (Zgarba), Vlček (Kilčický) - Škeřík (F. Lahučký)

Zápas o 3. místo

O3M Hradečtí Vikingové FBC Varnsdorf B 2:3
  Polášek (Špryňar), Košťál - T. Lahučký (Lehký), Lehký (Hušek), Krajčí (Lehký)

FINÁLE

FIN FBC Tornados Holba Team 2:5
  Zedka (Janeček), Skrovný (Jakoubek) - Kilčický, Chladil (Kilčický), Kilčický, Kilčický, Andrle PP

 

  Tým na konečném pořadí Zápasy
1. Holba Team Šumperk 7
2. FBC Tornados Hradec Králové 7
3. FBC Varnsdorf B 7
4. Hradečtí Vikingové 7
5. FBC Sokol Předměřice 5
6. Dynamo Malšovice 5
7. Czech Garbage 5
8. Homolkovi vepři 5
9. FBC Demons 4
10. Draci Trutnov 4

 

© 2008 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode